HBO Max, Mindy Kaling ve Justin Noble’ın ilk bölümünü yazacakları ve yönetici yapımcısı olacakları komedi dizisi The Sex Lives Of College Girls’ün başrol oyuncularını açıkladı.

Pauline Chalamet (evet onun kardeşi), Amrit Kaur, Renée Rapp ve Alyah Chanelle Scott, prestijli New England Essex College’da okuyan ve oda arkadaşı olan dört öğrenciyi canlandıracaklar.

Pauline Chalamet, Arizona’nın mütevazı bir banliyösünden, devlet lisesinin birincisi Kimberly’i canlandıracak. Kimberly, zeki, şefkatli, ciddi ve hırslı, akademik olarak üniversiteye hazır  ama sosyal olarak tam hazır değil.

Amrit Kaur, Kuzey New Jersey’in zengin banliyölerinden gelen ve ne düşündüğünü söylemekten asla çekinmeyen komedi takıntılı, kendine çok güvenen Bela’yı canlandıracak. İlk kez 14 gün önce seks yapmış olmasına rağmen kendisini “aşırı derecede seks-pozitif” olarak tanımlıyor.

Renée Rapp, ailenin Essex’te okuyan dördüncü nesil öğrencisi Leighton karakterini canlandıracak. Ailesi, New York City’nin Yukarı Doğu Yakası’ndaki en zengin ve gizli Cumhuriyetçi ailelerden biri. Kendisini harika bir aileden gelen normal, klas bir kız olarak tanımlarken, diğerleri onu anlayışsız ve yargılayıcı olarak tanımlıyor.

Alyah Chanelle, ülkedeki en güçlü siyah senatörün tek kızı Whitney’i canlandıracak. Elit bir Los Angeles hazırlık okulundan mezun olan Whitney, kuru bir mizah anlayışına sahip, güçlü, kendinden emin ve Essex futbol takımının yakında yıldızı olacak.

Howard Klein, dizinin bir diğer yönetici yapımcısı. Dizi, Kaling International tarafından Warner Bros. Television ile birlikte üretilecek.

Kaynak