IMDb TV, Amazon’un 7. ve son sezonunu bu sene yayınlayacağı Bosch’un uzantı dizisine onay verdi. Titus Welliver, Mimi Rogers ve Madison Lintz orijinal dizideki rollerini yeniden canlandıracaklar.

Adı açıklanmaya uzantı dizi, kariyerinin bir sonraki bölümüne başlarken Welliver’ın canlandırdığı Harry Bosch’u takip edecek. Bosch kendisini, eski hasmı, birinci sınıf avukat Honey “Money” Chandler (Mimi Rogers) ile birlikte çalışırken bulacak. Bu beklenmedik ikili arasında derin ve karmaşık bir geçmiş varken, üzerinde anlaşabildikleri şey olan adaleti yerine getirmeyi yapabilmek için birlikte çalışmaları gerekmektedir.

Bosch’un uyarlandığı kitap serisini yazan Michael Connelly ve dizinin yaratıcısı Eric Ellis Overmyer, uzantı dizide de yer alacaklar. İkili, Tom Bernardo, Henrik Bastin, Pieter Jan Brugge, Titus Welliver ve dizide yönetmenlik yapacak Zetna Fuentes ile birlikte dizinin yönetici yapımcılığını üstlenecek.

Dizi, Henrik Bastin tarafından kurulan yeni şirket Fabel Entertainment tarafından yapılacak. Çekimler bu yıl içinde başlanacak.

Kaynak