Bu hafta Fox’un başlattığı iptal/devam haberlerini 13 Mayıs 2011’de ABC ve NBC’den gelen haberler kovaladı. Her yıl olduğu gibi bu yıl da bir nevi toplu katliama tanık oluyoruz. Sevdiğimiz bağlandığımız dizilerimiz ellerimizden kayıyor. İşte -ülkemizle olan saat farkı nedeniyle- Amerika’da henüz sona ermemiş olan bu 13. Cuma günü şu ana dek iptal ve devam haberlerini aldığımız diziler :

İptaller :The Cape (NBC)Law & Order: Los Angeles (NBC)The Event (NBC)Outsourced (NBC)Chase (NBC)Perfect Couples (NBC)V (ABC)Brothers & Sisters (ABC)No Ordinary Family (ABC)Off The Map (ABC)Better With You (ABC)Detroit 1-8-7 (ABC)Mr. Sunshine (ABC)Devam anlaşması yaptığı bugün resmileşen diziler ise şunlar :Chuck (NBC)Harry’s Law (NBC)Parenthood (NBC)Body of Proof (ABC)Happy Endings (ABC)Desperate Housewives (ABC)Listenin en güncel halini şu yazıda takip edebilirsiniz.”Bunca iptalden açılan yerlere hangi diziler gelecek?” derseniz, şu yazıda yanında + işareti olanlara bakabilirsiniz. “Bu dizilerde kimler oynuyor?” diye meraklardaysanız da şu yazıya bekleniyorsunuz.

Bu arada bunca katliam arasında, kablolu Amerikan kanalı HBO’dan da Treme için 3. sezon siparişi verdiği haberi geldiğini sevenlerine haber edelim.