2019 yapımı İspanya mini dizisi Toy Boy, geçtiğimiz hafta Netflix kataloğundaki yerini aldı. 13 bölümlük dizinin bölüm süreleri 60-70 dakika civarında geziniyor. İlk bölüm ise 80 dakika sürüyor.

Seksi bir suç-gerilim draması olan dizinin konusu şu şekilde:

Hugo Beltrán (Jesús Mosquera); genç, çekici ve rahat bir yaşam süren bir striptizcidir. Bir gün, taşkınlıklarla geçen bir partinin ardından, teknesinde yanmış bir cesetle birlikte bulunur. Cesedin, kendinden yaşça hayli büyük aşığı Macarena Medina’nın (Cristina Castaño) kocasına ait olduğu anlaşılır. O gece yaşananları hatırlamayan ama bir cinayet işlemediğinden emin olan Hugo, kötü geçen bir duruşmanın ardından 15 yıl hapis cezasına çarptırılmıştır. 7 yıl sonra günümüze geldiğimizde, genç avukat Triana Marín (María Pedraza), kendisini ziyaret eder ve davayı tekrar açmayı, masum olduğunu kanıtlama fırsatını değerlendirmeyi önerir.

Şimdi şartlı tahliye ile serbest kalan ve intikama susamış Hugo, yeni duruşmaya kadar kendisini hapse sokan karmaşık planı açığa çıkarmak için çabalayacak, bir yandan da yeniden hayata adapte olmaya çalışacaktır.

Fragman: