Supernatural önümüzdeki sene ekranlara veda edecek olsa da, Jared Padalecki televizyondan uzak kalmayacak. Padalecki, 1993-2001 yılları arasında Chuck Norris’in başrolünde olduğu Walker, Texas Ranger’ın tekrardan yapımı olan Walker adlı dizinin başrol oyuncusu oldu.

Chuck Norris, 9 sezon boyunca 196 bölüm yayınlanan dizide, tüm Teksas’ta ortağı ile birlikte suçla savaşan kanun adamı Cordell Walker karakterini canlandırmıştı. CBS Television Studios, 90’lardaki klasik dizinin yeni bir versiyonu üzerinde çalışıyor. Şu an için yayıncı kanal belli değil. Anna Fricke (Dawson’s Creek, Everwood, Men in Trees, Being Human), dizinin yazarı ve yürütücü yapımcısı olarak projeye katıldı. Padalecki, Dan Lin (Lethal Weapon) ve Dan Spilo, dizinin diğer yürütücü yapımcıları.

Padalecki, Teksas’ın en elit kolluk kuvvetlerinde hizmet verirken ailesine dönüş yolunu arayan Cordell Walker’ı canlandıracak. İki çocuk babası dul bir adam olan Walker, yüksek profilli bir davada iki yıl süren gizli bir çalışmadan sonra Austin’deki evine geri döner ancak, evde yapılacak çok daha fazla iş olduğunu keşfeder. Texas Rangers’da çalışan az sayıdaki kadınlardan biri, orijinal dizide olduğu gibi Walker’ın ortağı olacak.

Kaynak