Dünyanın en güzel dizisi Teen Wolf’un ölümünün, pardon finalinin 4. ölüm yıldönümünde hayranları sevindirecek bir haber geldi. Teen Wolf, 2022’de Paramount+’a gelecek olan yeni bir devam filmi ile yeniden canlanıyor.

2011-2017 yılları arasında 6 sezon boyunca MTV’de yayınlanan Teen Wolf’un yaratıcısı, yazarı ve yapımcısı Jeff Davis, MTV Entertainment Studios’taki genel bir anlaşmanın parçası olarak Paramount+’ta yeni bir projeyle franchise’a geri dönüyor. Anlaşmaya göre Davis, devam filmini yazacak ve yönetici yapımcılığını üstlenecek. Orijinal kadro ile görüşmeler devam ediyor.

Teen Wolf filminde, Beacon Hills kasabasında korkunç bir kötülük ortaya çıkmıştır (yani). Kurtlar bir kez daha uluyarak Banshees, Werecoyotes, Hellhounds, Kitsunes ve diğer tüm şekil değiştirenlerin gece geri dönmesini istiyorlar. Artık genç bir adam değil (adam değil aslında) ama yine de bir Alfa olan Scott McCall gibi bir kurt adam, hem yeni müttefikler toplayabilir hem de şimdiye kadar karşılaştıkları en güçlü ve en ölümcül düşmana karşı savaşmak için güvenilir arkadaşları yeniden bir araya getirebilir.

Bu arada Paramount+, Aralık ayından itibaren 100 bölümlük Teen Wolf kütüphanesini önemli küresel pazarlarda yayınlayacak.

“Teen Wolf” filmine ek olarak Jeff Davis, Edo Van Belkom’un “Wolf Pack” kitap serisine dayanan yeni bir dizi geliştirecek ve bu dizide yürütücü yapımcı olarak görev yapacak.

Wolf Pack, California’daki bir yangının korkunç bir doğaüstü yaratığı uyandırması ve onu yanan tepelerin altındaki bir otoyol trafiğine saldırmasıyla hayatları sonsuza dek değişen genç bir erkek ve kızı takip ediyor. Kaosta yaralanan oğlan ve kız, açıklanamaz bir şekilde birbirlerine ve 16 yıl önce bir başka gizemli orman yangınından sonra bir park korucusu tarafından evlat edinilen diğer iki gence çekilirler. Dolunay yükselirken, 4 genç, onları birbirine bağlayan sırrı – bir kurt adamın ısırığı ve kanını – çözmek için bir araya gelir.


İlk anime kadın süper kahramanlarından biri olarak temelleri atmasıyla tanınan ÆON FLUX, yeniden tasarlanmış bir canlı aksiyon dizisi olarak geri dönüyor. Bir salgın sonucu insanların öldüğü ve öldürüldüğü 2415 yılında, insanlar dünyanın küçük bir yerinde duvarlar arasında yaşamaktadır. Ülkelerin artık var olmadığı kıyamet sonrası yakın bir gelecekte geçen, sürekli savaşta, çocukların ölümcül askerlere dönüştürüldüğü ve her vatandaşın silah taşıdığı bir yerde, genç bir kadın Orwellian hükümetine isyan etmek için ayaklanır ve ÆON FLUX olarak bilinen kahraman olur. Valhalla Entertainment’tan Gale Anne Hurd (The Walking Dead/Fear The Walking Dead), yönetici yapımcı olarak projede görev alacak.

Æon Flux, 2005 yılında Charlize Theron’un başrolünde sinemaya uyarlanmıştı. Fragmanını izlemek isteyenleri şuraya alalım.

Kaynak