Ghost Whisperer isimli diziden tanıdığımız cici kız Jennifer Love Hewitt bu kez karşımıza, hizmette sınırı olmayan bir masaj salonunda çalışan anne olarak çıkıyor. Yapım, Amerikan Lifetime kanalının 2010 yılında yayınladığı ve başrolünde yine Jennifer Love’ın oynadığı The Client List filminin devamı niteliğinde olacak. Konusu ve türü pek hoşuma gitmediği halde sırf Jennifer için izlediğim bu film bana göre başarılıydı. Lifetime da benim gibi düşünmüş olacak ki hikayenin dizi olarak devam etmesi için yapımcılara 10 saatlik sipariş vermiş. Bu kararda benzer konuya sahip Hung’un başarısının da pay sahibi olduğunu düşünüyorum. Dizinin çekimlerine Ocak ayında başlanacakmış.

Filmin konusunu kısaca anlatacak olursam;Rex Horton (Teddy Sears) geçirdiği iş kazası sonucu çalışamaz duruma gelmiştir. Bu sebeple aile kredi borçlarını ödemekte sıkıntı çekmeye başlar. Rex’in eşi 3 çocuk annesi, ev hanımı ve eski güzellik kraliçesi Samantha (Jennifer Love Hewitt) ise aile bütçesine katkıda bulunmak için çalışmaya karar verir.Samantha, ilan üzerine iş başvurusu için komşu kasabadaki masaj salonuna gider; ancak burası bir masaj salonundan fazlasıdır. Gördükleri karşısında şok olan Sam, salonda çalışmayı kabul etmez. Fakat bir süre sonra paranın cazibesine dayanamayacaktır.

Film Amerika’nın Teksas eyaletinde yaşanan gerçek bir olaydan esinlenmiştir ve yayınlandığı gün 3,9 milyon izleyici oranı yakaladı. Jennifer Love Hewitt, bu filmdeki rolüyle Altın Küre‘de mini dizi/tv filmi kategorisinde en iyi kadın oyuncu adayı oldu. Ancak ödülü Temple Grandin filmindeki rolüyle Claire Danes’e kaptırdı.