Spectrum Originals ve Paramount Network, Paramount Television ve Anonymous Content yapımı Güney Gotiği gizem dizisi Paradise Lost’a 10 bölümlük onay verdi.

Josh Hartnett (Penny Dreadful) ve Bridget Regan(Legend of the Seeker, The Last Ship), dizinin başrol oyuncuları. Barbara Hershey (Once Upon a Time), Nick Nolte (Gracepoint, Graves), Gail Bean (Snowfall), Danielle Deadwyler (Gifted) ve Shane McRae (Sneaky Pete), dizinin yardımcı oyuncuları.

Rodes Fishburne (Blood & Oil), tarafından yaratılan ve yazılan dizi, ailesi ile birlikte Kaliforniya’dan, kocasının (Hartnett) memleketi Mississippi’ye taşınan bir psikiyatrist (Regan) ve bu taşınma ile birlikte herkesin hayatının geri dönülemez bir şekilde değiştirecek utanç verici sırların ortaya çıkması ile ilgili bir dizi olacak.

Arika Lisanne Mittman (Dexter, Timeless, Elementary), dizinin yazarı ve yardımcı dizi sorumlularından biri olacak. John Lee Hancock (The Blind Side), dizinin pilot bölümünü çekecek. Yakın bir zamanda Baton Rouge‘da çekimlerin başlaması planlanıyor.

Dizi ilk olarak Spectrum’da ve daha sonra Paramount Network’te yayınlanacak.

Kaynak