atv nin yeni gözbebeği ” kelebek çıkmazı ” 15 kasım günü yayındaydı. Mustafa altıoklar’ın yönetmenliğini üstlendiği dizi 3 kız kardeşin birbirinden farklı yaşantılarını anlatıyor, dizi biraz grey’s anatomy ( Esra bir doktor – yani meredith grey ), biraz heroes ( Şeyda hisleri kuvvetli bi ressam – yeni isaac mendez ), lale de bi siyasi görüşleri baskın bir kızımız( lale karakteride kesin bi dizide vardır da benim haberim yok şimdilik..)ve tabiki türk dizilerinin vazgeçilmezi aşık çoçuk rolünde aras. dizi bir dönem dizisi yani 70’ler,dizinin oyuncu kadrosu pekte fena sayılmaz:Hümeyra Ceren Şekerci Pamela Spence Melike Öcalan Suna Gökhan Mumcu Arda Kural Aytaç Arman Deniz Türkalidizinin tanıtım yazısı:

Duygusallığın ve masumiyetin son yılları… 70’ler… Birbirinden çok farklı karakterlerde üç kız kardeş Esra, Lale ve Şeyda… Esra yeni mezun idealist bir doktor, Lale; patlamaya hazır hırslı bir devrimci öğrenci, Şeyda; zeki, kurnaz ve kıskanç… Onlarla hayatta kalmaya çalışan fabrika işçisi bir anne… Ve üç kız kardeşin de aklını karıştıran bir çocukluk aşkı: Aras…Geçmişten gelen bir sırrın yükünü artık taşıyamayacağını anlayan Aras’ın, kalbindeki ağrıyı dindirmek için birbiri ardına kumsala varsın diye yolladığı dalgalar, aşkın gelgitleri yüzünden, her seferinde başka bir kayaya çarpar… Ablasının aşık olduğu adama aşık olan bir kız kardeş için, aşkını kalbine gömüp, izini kaybettiren Esra’yı bulmak için Anadolu’nun yollarına düşen Aras, kalbinin sahibini bulabilecek midir acaba; yoksa tam buldum derken sonsuza dek mi kaybedecektir? Zemheri fırtınası ayırsa da sevenleri, güz yağmuru elbet kavuşturur yeniden…Yeter ki, ölüm, o karanlık yüzünü, şenlik sofralarının altına gizlenen soğuk kurşunların arkasına saklamasın..

Yapım:
Altıoklar TvYönetmen:
Mustafa Altıoklar-Tuba GermanSenaryo:
Mustafa Altıoklar, Ömer Genç, Aytuna Tosunoğlu, Şükran Erdoğandizi her perşembe 20:00 de atv de yayınlanacak! sağlam bir bölüm ile ekranlara giriş yapan kalabek çıkmazı ile mustafa altıoklar ve ekibinin geleceğini hep beraber görecegiz…