Kristen Bell‘in Netflix’te yayınlanacak mini dizi The Woman in the House’un başrolüne geldiği ile ilgili haberi 2020’nin Eylül ayında almıştık. En sonunda dizinin yayın tarihi belli oldu.

Asıl adı “The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window” olan Netflix kara komedisi 28 Ocak 2022’de ekranlarda olacak.

8 bölümlük dizide Bell, kalbi kırık ana karakterimiz Anna’yı canlandırıyor. Anna için her gün aynı. Şarabıyla oturuyor, pencereden dışarı bakıyor, onsuz hayatın akışını izliyor. Ama bir gün yakışıklı bir komşu caddenin karşısına taşındığında, Anna tünelin sonunda bir ışık görmeye başlıyor. Ta ki korkunç bir cinayete tanık oluncaya kadar. Ya da böyle bir şeyi gerçekten gördü mü?

Tom Riley, sokağın karşısına taşınan yeni komşuyu canlandırıyor. Michael Ealy, Mary Holland, Shelley Hennig, Cameron Britton, Christina Anthony ve Benjamin Levy Aguilar dizinin kadrosunda yer alan diğer oyuncular.

Rachel Ramras, Hugh Davidson ve Larry Dorf, dizinin yaratıcıları, yönetici ve yürütücü yapımcıları. Bu üçlü daha önceden TV Land dizisi Nobodies ve Adult Swim animasyon dizisi Mike Tyson Mysteries’de birlikte çalışmışlardı.

Bell, Will Ferrell, Jessica Elbaum ve Gloria Sanchez Productions’tan Brittney Segal dizinin yönetici yapımcıları.

.