Gossip Girl’ün Warner Media’nın yeni online platformu HBO Max’te ekrana gelecek modern versiyonu Temmuz ayında duyurulmuştu. Devam projesi olarak hazırlanan, aynı evrende ve New York’ta geçecek yeni dizi  lise çağındaki yeni karakterler eşliğinde ekrana gelecek.

New York’un ve sosyal medyanın değişimini de işleyecek projeyi ana diziyi hazırlayan ekip hazırlıyor ve eski isimlere açık kapı bırakılmıştı. Bu isimlerden birisi olan Kristen Bell’in hazırlıklarına devam eden dizide yer alacağı açıklandı. Böylece dizinin ünlü dış sesi yeni dizide de yer almış olacak.

XOXO, Gossip Girl.

Bir diğer dönüş haberi ise The Vampire Diaries evreninden.

Diziye altıncı sezonda katılan ve sekizinci sezonda da yer alan Kai Parker karakteri uzantı dizi Legacies’e geliyor. Chris Wood, The CW’da ikinci sezonuna devam eden dizide karakterini yeniden canlandıracak. Kai ilk kez 12. bölümde görünecek, bölüm Şubat ayında yayınlanacak.

Aktörün dizide yer almasını istediğini 1. sezondan beri mikrofon buldukça dile getiren, ama doğru zamanın ve hikayenin önemli olduğunu da belirten Julie Plec de böylece amacına ulaşmış oldu.

Kaynak | 12