HBO Max’in 2019’un Ağustos ayında deneme bölümüne onay verdiği, Kasım ayında ise resmi dizi onayı verdiği 10 bölümlük Generation adlı dizide rol alacak isimler açıklanmaya devam ediyor.

Martha Plimpton

18 yaşındaki Zelda Barnz ve babası Daniel Barnz’ın yaratıcısı, Lena Dunham’ın yapımcısı olduğu dizinin kadrosuna katılan ilk oyuncu Martha Plimpton (Raising Hope) olmuştu.

Justice Smith, Chloe East

Nathanya Alexander, Michael Johnston, Uly Schlesinger, Chase Sui Wonders, Sam Trammell

2019’un Eylül ayında Justice Smith, Chloe East, Michael Johnston, Uly Schlesinger, Haley Sanchez, Nava Mau, Nathanya Alexander, Lukita Maxwell ve Chase Sui Wonders’ın dizinin başrol oyuncuları olacağı, Sam Trammell’in tekrar eden bir rolle dizide rol alacağı açıklanmıştı.

Nathan Stewart-Jarrett

Bu senenin Ağustos ayında Nathan Stewart-Jarrett’ın (Misfits) kadroya katıldığı haberi gelmişti.

J. August Richards, Patricia De Leon, John Ross Bowie, Diego Josef

Ekim ayında ise Anthony Keyvan (Alexa & Katie), Diego Josef (Goliath), J. August Richards (Council of Dads), John Ross Bowie (Speechless), Mary Birdsong (Succession), Patricia De Leon (Mayans M.C.) ve Sydney Mae Diaz’ın (High Fidelity) tekrar eden roller ile kadroda olacağı söylendi.

Generation, modern cinselliği (cihazlar ve her şey) keşfetmeleri muhafazakar topluluklarında yaşam, aşk ve ailenin doğası hakkında derinlemesine yerleşik inançları test eden bir grup lise öğrencisini takip eden, karanlık ama eğlenceli yarım saatlik bir dramedi.

Dunham’ın Good Thing Going Productions’ı ve Daniel, Ben ve Zelda Barnz’ın We’re Not Brothers Productions’ı, dizinin yapım şirketleri. Sharr White ve John Melfi, dizinin diğer yönetici yapımcıları. Marissa Diaz, dizinin yapımcısı.

Daniel Barnz, dizinin deneme bölümünü çekti.