Televizyon tarihinin en merakla izlenen dizilerinden biri olan Game of Thrones‘un Arya Stark’ı Maisie Williams, ara vermeden bu sefer bir komedi dizisi ile ekranlara geri dönüyor.

Maisie Williams, garip, çevresine uyumsuz Kim Noakes adlı bir karakteri canlandıracak. Annesi, babasının şüpheli ölümü sonrası Kim’i gözlerden uzak kırsal bir yere götürür ve tuhaf hayatta kalma teknikleri öğretir.

Kim, çocukluktan çıkıp yetişkinliğe geçince, babasının anısını onurlandırmak amacıyla gizli bir göreve başlayıp ilk defa gerçek dünyaya çıkar.

O esnada, sosyal açıdan garip, kızları etkilemekte pek iyi olmayan Nicky isimli bir başka karakter karşımıza çıkar. Kim, Nicky’nin kardeşi Dave’in işlettiği yerel bara geldiğinde, tüm hayatlarını tehlikeye atan kaotik bir dizi olayı harekete geçirir. Bu üçlü bir şakanın beklenmedik şekilde yanlış gitmesi sonrası çok geçmeden kendilerini, içinde çok büyük miktar para bulunan çalıntı bir çanta ile polisten ve katil bir gangsterden kaçarken bulur.

Fakat Kim, sudan çıkmış sıradan bir balık değildir. Çocukken aldığı eğitim sayesinde o büyük beyaz bir köpek balığı gibidir ve onun takımında olan herkes hayatta kalabilir.

Gaby Hull (Cheat), Sky One’da yayınlanacak 6 bölümlük dizinin yaratıcısı. Kudos (The Tunnel, Humans, Broadchurch), dizinin yapım şirketi.

Kaynak