nbc-pw

 

Diziler bir bir sezon arasına girmeye başladıkça kanallar nasıl döneceklerinin programını dökmeye başladılar ve işte ABC, CBS ve Fox‘ın ardından sıra NBC’ye geldi.
Kanal, kısmen de olsa sezon ortası takvimini açıkladı.

 

 

The Blacklist (2. sezon devamı): 1 Şubat’ta 2×09 (Super Bowl özel bölümü) ile dönecek. Ardından 5 Şubat’ta 2×10 ile perşembe günkü normal programına geçecek.

 

 

 

 

2014-2015 sezonuna henüz giriş yapmamış NBC dizilerinde ise durum şöyle:

Allegiance (1. sezon): 5 Şubat

The Slap (8 bölümlük mini dizi): 12 Şubat

The Night Shift (yazdan transfer – 2. sezon): 23 Şubat

Undateable (yazdan transfer – 2. sezon): 17 Mart

One Big Happy (1. sezon): 17 Mart

A.D. (12 bölümlük mini dizi): 5 Nisan

Odyssey (1. sezon): 5 Nisan

heroes-reborn

 

 

 

Kanalın sezon ortasında başlatacağını duyurduğu diğer dizileri Aquarius, Mr. Robinson ve Heroes Reborn‘dan henüz ses yok.

 

about-a-boy-et-marry-me-1523x10202014-2015 sezonuna sonbaharda giriş yapan Marry Me ile About a Boy‘un da ne zaman döneceklerine dair resmi bilgi yok.

Ayrıca cuma günleri yayınlanan Constantine‘in yerine yayına girmesi beklenen Hannibal‘ın da programda henüz yer almaması dikkat çekiyor.

The Night Shift‘in State of Affairs‘ın yerine gelmesi, CIA’yi harekete geçiren dizinin ilk sezonunun 13 bölümde kalacağını kesinleştirdi. Anlaşılan, Katherine Heigl‘a veda çanları çalmaya başladı.

Kış aylarında başlayacak diğer diziler için şu takvimi, sezona ara veren dizinizin ne zaman döneceğini öğrenmek için şu takvimi kullanabilirsiniz.