NBC, Gabrielle Union‘ın (Being Mary Jane, Flashforward) başrolde olacağı Bad Boys uzantısı dizi için deneme bölümü anlaşmasına vardı.

Bilindiği üzere Bad Boys; ilki 1995, ikincisi 2003 yıllarında gösterime giren, Martin Lawrence ve Will Smith‘in başrollerde yer aldığı, aksiyon komedi türünde popüler bir film serisi.

Gabrielle Union, serinin 2. filminde Lawrence’ın karakteri Dedektif Marcus Burnett’ın kız kardeşi olan Özel Ajan Syd Burnett karakteri ile yer almıştı.

En son Miami’de bir uyuşturucu kartelini alaşağı ederken görülen Syd karakteri şimdilerde ise Los Angeles Polis Departmanı’nda bir dedektif. Syd’in hayatı kendisine Nancy McKenna adında yeni bir ortak atanması sonrası karmaşıklaşacak. McKenna, Syd’in zevk düşkünü yaşam tarzını aslında büyük bir sırrı maskelemek için kullanıyor olabileceğini fark eder ve olaylar gelişir.

The Blacklist’in yazarları Brandon Margolis ve Brandon Sonnier tarafından kaleme alınacak isimsiz uzantı dizisinin deneme bölümü. Orijinal film serisinin yapımcısı Jerry Bruckheimer da dizinin yapımcılığını üstlenecek.

Deneme bölümü onayı dizi onayına dönüşecek mi, Lawrence ve Smith diziye konuk olacak mı ve bu süreç devam ederken bir yandan da konuşulan serinin olası 3. filmi hakkında gelişmeler olacak mı hep beraber göreceğiz ilerleyen süreçte.

Kaynak