Son birkaç güne dair bir iki küçük haber başlığı ile sitenin sessizliğini bozayım dedim. Spartacus, Gossip Girl, Smash, Luck, Glee ve The Big C’den haberlerimiz için yazının devamına buyrunuz.

Spartacus‘un 3. sezonu olarak değerlendirebileceğimiz Spartacus:Vengeance 27 Ocak’taki ilk bölümü ile Starz’a sağlam bir reyting sağladı.

Gossip Girl dün yani 30 Ocak’ta yayınlanan 100. bölümü ile dalya dedi, hem de izleyenlerini gayet şaşırtarak dedi. (Bölümü izlememiş ve ispiyon yememek isteyenlerin bağlantıya tıklamaması tavsiye edilir).

NBC’nin sanırız bu sezon çıkarttığı en iddialı dizisi olan Smash‘in ilk bölümü 6 Şubat’ta Amerikan izleyicisinin televizyonlarında başlayacak. Ocak ayında internet izleyicisine sunulan bu ilk bölümü izleyenlerin açlığını gidermek ve biraz daha ağızlara bal çalmak için kanal, yeni bir video daha yayınlamış. İlk bölümde olmayan bazı sahneleri, dizinin oyuncularından Christian Borle ile yapılan bir röportaj ve kamera arkası görüntüler eşliğinde izlemek isteyenleri şöyle alalım.

HBO, iddialı kadrosu ile epey önceden ilgimizi çeken yeni dizisi Luck için 2. sezon siparişini vermiş. Dizinin ilk bölümü, nabız yoklamak için 11 Aralık’ta gösterilmişti. Kanal, yokladığı nabızlardan hoşnut kalmış olacak ki çok yüksek olmayan reytinge rağmen, 10 bölümlük 2. sezon siparişini verdi. Asıl başlama tarihi 29 Ocak olan dizinin, ikinci bölümü 5 Şubat’ta yayınlanacak.

Glee‘nin Nisan ayında yayınlanacak bir bölümünde, sevilen karakterlerden birinin ağabeyi olarak pek sevdiğimiz bir oyuncuyu izleyeceğiz. Kim olduğunu merak edip, ispiyonu umursamayanlar buradan yakabilir.

Yazın görmeye alıştığımız, ama 3. sezonu 8 Nisan tarihinde başlayacak olan The Big C güçlü bir sinema oyuncusunu daha birkaç bölümlüğüne kadrosuna katıyor. Kimi mi? Onu da şuradan öğrenin. ;)