Aura Garrido, Mario Casas, Alexandra Jiménez

Netflix, Harlan Coben romanlarını uyarlamaya devam ediyor. Bugüne kadar İngiliz yapımı The Stranger ve Polonya yapımı The Woods, ekranlarımıza gelen Coben uyarlaması dizilerdi. Dün haberini verdiğimiz Fransız yapımı Gone For Good’un çekimleri Eylül ayında başlayacak. Bitti mi? Tabii ki hayır. Geçen sene Nisan ayında, bu sefer İspanya’dan gelecek Coben uyarlaması The Innocent (El Inocente) ile ilgili haberleri almıştık. Coben’ın çok satan romanı The Innocent, 2005 yılında yayınlandı ve Türkçe’ye Şantaj adıyla çevrildi.

IMDB’ye göre Ekim ayında yayınlanacak dizinin başrol oyuncuları Mario Casas, Aura Garrido ve Alexandra Jimenez.

Dizi, aldıkları rahatsız edici ve şaşırtıcı haberlerden sonra hayatlarını yeniden kurmak zorunda kalacak Matteo ve Olivia’nın hikayesini anlatıyor.

Matteo (Mario Casas), 9 yıl önce bir gece, arkadaşının karıştığı kavgayı ayırmaya çalışırken kazara cinayet işledi. Matteo, adam öldürmekten hüküm giydi ve hapse gönderildi. Akranlarının üniversitede okuduğunu zamanlarda o, demir parmaklıkların arkasında kaldı. Şimdi o, çevresindeki her şeye şüpheyle yaklaşan eski bir hükümlüdür. Matteo, hamile karısı Olivia (Auro Garrido) ile memleketinde yaşıyor. Her şey yolunda gitmekte ve hayallerindeki evi almak üzereler. Ancak Olivia’nın telefonundan yapılan şok edici, açıklanamaz bir görüntülü arama, Matteo’nun hayatını bir kez daha yok eder. Olivia’nın sırları bir bir ortaya çıkarken Matteo da tekrar hapse girme riskiyle karşı karşıyadır.

Oriol Paulo, dizinin yaratıcısı. Jordi Vallejo, Oriol Paulo ve Guillem Clua, dizinin senaryosunu yazdılar.

Oriol Paulo, Sandra Hermida, Belen Atienza, Jesus de la Vega ve Eneko Lizarraga, dizinin yönetici yapımcıları, Laura Rubirola, dizinin yapımcısı.

Sospecha ve Think Studio, dizinin ortak yapım şirketleri.