Netflix’in Kolombiya yapımı yeni dizisi Juanpis González, 19 Ocak’ta başladı. Bu da fragmanı:

21-34 dakika uzunluğundaki 10 bölümden oluşan dizinin senaryosunu Daniel Cúparo ve Juan Carlos Aparicio kaleme almış. Rodrigo Triana ve Carlos Mario Urrea, komedi türündeki dizinin yönetmenleri konumundalar. Andrés Calderón, Juan Pablo Raba, Diego Ramirez, Alejandro Riaño ve Vivian Valencia, yapımcı kadrosunu oluşturuyorlar.

Juanpis González, Kolombiyalı komedyen Alejandro Riaño‘nun yarattığı bir karakter. İkinci kişiliği olarak da lanse edilebilir. Riaño, ilk olarak Instagram’da görücüye çıkarttığı karakteri sonrasında YouTube’a taşımış. Orada karakterin ünlülerle ve politikacılarla yaptığı röportaj videoları yayınlanmış. Dünyanın onun etrafında dönmediğine dair hiçbir fikri olmayan, fazla ayrıcalıklı bir aptal olarak lanse edilen karakter, ünlüleri ve politikacıları rahatsız etme konusunda oldukça başarılı olmuş. Şimdi de senaryolu bir dizi ile karşımızdaymış. Söz konusu dizimizin konusu ise şu şekilde lanse edilmekte:

Kolombiya’nın hem en şımarık hem de en az cezalandırılan zengin çocuğu olan Juanpis González, aile mirasına konabilmek için büyükbabasının zorlu sınavından geçmek zorunda kalır. Böylece hayattaki misyonunu bulduğuna inanan genç adam, pek yasal olmayan kendi yöntemleriyle politikaya atılır.

Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Carolina Gaitan, Juan Pablo Raba, Marcela Benjumea, Jairo Camargo gibi isimler bulunmakta.