birbuçuk adam, seinfeld, sgu, robert knepper

birbuçuk adam, seinfeld, sgu, robert knepper

Son 1 haftalık derleme haberlerimizden birkaç başlık şöyle :* Two and a Half Men iki buçuktan, bir buçuğa mı iniyor?* Stargate Universe‘ün dönüşü muhteşem oldu.* Robert Knepper, hangi diziye konuk olacak?* V, Flashforward, Heroes, Cold Case iptale doğru mu?* Seinfeld bir sezon daha hakemlik yapacak.* Caprica‘dan Sons of Anarchy‘e kayan isim kim?* Lucasfilm, Star Wars‘tan komedi dizisi yapacakmış.Ayrıntılar ve daha fazlasını yazının devamında bulabilirsiniz.

Charlie Sheen

Charlie Sheen

Two and a Half Men – Haberlere göre Charlie Sheen, diziden ayrılmak istiyormuş. People dergisine göre aktör, yakın çevresine 7. sezondan sonra bırakmak istediğini söylüyormuş. 7. sezon sonunda anlaşması sona erecekmiş ve henüz yeni anlaşma imzalamamış. Bakalım yeni anlaşmanın şartlarını iyileştirmek için blöf mü yapıyor, yoksa niyeti gerçek mi göreceğiz.

John Forsythe ve Hanedan kadınları

John Forsythe ve Hanedan kadınları

John Forsythe – Aktör, geçen hafta 92 yaşında hayata gözlerini yumdu. Kendisini, ülkemizde Hanedan ismiyle oynamış olan Dynasty dizisinden hatırlayanlar olacaktır. Ayrıca Charlie’nin Melekleri dizisinin orjinalinde de yıllarca görünmeyen Charlie’yi seslendirmişti.

SGU

SGU

STARGATE UNIVERSE – Kendini özleten SGU, geçen cuma günü, sezon ortası finalinde aldığı reyting’i %11 arttırarak geri döndü.SyFy kanalı da pek mutlu bir haber verdi: Dizinin gelecek sezonunda, ROBERT KNEPPER konuk oyuncu olacakmış. Çoğunlukla t-bag rolü ile tanınan, Heroes’un son sezonunda izlediğimiz başarılı aktörü, dizinin ikinci sezonunda 6 bölüm boyunca izleyecekmişiz.Ayrıca, Julie McNiven (Supernatural, Mad Men) da 2. sezonda 5 bölüm boyunca diziye konuk olacakmış.SGU’nun ikinci sezonu 2010 sonbaharında başlayacak.

İptale giden diziler – The Hollywood Reporter’ın şu haberinde, geçen haftaki izleyici oranlarından sonra hangi dizilerin iptale daha yaklaştıkları ele alınmış. Yazıda, şu dizilerin iptale daha da yakın olduklarını belirtilmiş :V, Flashforward, Heroes, Trauma, Mercy, Numb3rs, Cold Case, The New Adventures of Old Christine, One Tree Hill ve Life UnexpectedDün gelen habere göre de Fox kanalı, Sons of Tucson‘u da yaz sezonuna (6 Haziran’a) kaydırmış.Yine dün gelen bir haberle NBC, Trauma’yı 20’den 18 bölüme indirmiş. Dizi, 26 Nisan’da ilk (ve muhtemelen son) sezonunu tamamlayacak.

The Marriage Ref

The Marriage Ref

The Marriage Ref – NBC, Jerry Seinfeld‘in bu reality şovu için 2. sezon siparişi vermiş.Kanal ayrıca, Lisa Kudrow‘un yapımcısı olduğu belgesel program Who Do You Think You Are?‘ın da gelecek sezonunu sipariş etmiş.

Alyssa Milano, Romantically Challenged'da

Alyssa Milano, Romantically Challenged’da

Romantically Challenged – ABC’nin sezon ortası komedisinin başlangıç tarihi 19 Nisan’a uzatılmış.

Paula Malcolmson

Paula Malcolmson

Sons of Anarchy – Diziye, Caprica‘nın Amanda Graystone’u Paula Malcolmson 8 bölümlüğüne transfer olmuş.

Star Wars komedisiRobot Chicken‘daki Star Wars parodilerinin ardından Lucasfilm, Seth Green ve Matthew Senreich ile anlaşma yaparak, Yıldız Savaşları’nın bir animasyon komedi dizisini çekeceklerini açıklamış. Green, diziyle ilgili olarak “Star Wars evreni kocaman” demiş ve kahramanların imparatorluğu yıkmaya çalışmadıkları zamanlarda neler yaptıklarının bile malzeme olarak yeteceği yönünde ifadeler kullanmış.Yapımın hangi kanalda yayınlanacağı henüz belli olmasa da yazarların ve yapımcıların Cartoon Network ile yakınlığı aşikar.