NBCUniversal’a bağlı dijital platform Peacock’tan roman uyarlaması yeni bir dizi geliyor.

Karen M. McManus imzalı “One Of Us Is Lying” (Birimiz Yalan Söylüyor) romanından uyarlanan dizinin sezonu 8 bölüm sürecek. Başrollerinde Chibuikem Uche (Cooper), Annalisa Cochrane (Addy), Marianly Tejada(Bronwyn), Cooper van Grootel (Nate) ve Mark McKenna (Simon) yer alıyor. Senaryosunu Erica Saleh kaleme aldı, pilot bölümün yönetmenliğini Jennifer Morrison üstlendi. Darío Madrona ise showrunner olarak görev aldı.


Kitabın Tanıtım Metni:

Bir pazartesi öğleden sonra, Bayview Lisesi’nin beş öğrencisi cezaya kaldı.

Bronwyn, öğrencilerden ZEKİ olanı, Yale Üniversitesi’ne girmek istiyor ve asla kuralları çiğnemiyordu. GÜZEL olan Addy ise mükemmel bir mezuniyet balosu prensesiydi. SABIKALI olan Nate, halihazırda uyuşturucu satıcılığından şartlı tahliye edilmişti. SPORCU olan Cooper, tüm gözleri üzerinde toplayan bir beyzbol oyuncusuydu. Ve herkes tarafından DIŞLANAN Simon, Bayview Lisesi’nin ünlü dedikodu uygulamasının yaratıcısıydı.

Ancak kimse Simon’ın o ceza sınıfında öleceğini tahmin edemezdi. Yapılan soruşturmaya göre Simon’ın ölümü bir kaza değildi. Üstelik polis, Simon’ın diğer dört öğrenci hakkında yayınlayacağı dedikoduları eline geçirince hepsi birer cinayet şüphelisi oldu. Peki kim yalan söylüyordu? Herkesin sırları vardır, değil mi? Asıl önemli olan, o sırları korumak için ne kadar ileri gideceğinizdir.


Chibuikem Uche, Annalisa Cochrane, Marianly Tejada, Cooper van Grootel