Jodi Lyn O'Keefe

Jodi Lyn O’Keefe

TVGuide.com sitesini gezerken burada benim ve tüm dizi hayranı erkeklerin hayran olduğu, ve kızların da hasetinden çatladığı, “”Prison Break”” dizisinin kötü kadını Jodi Lyn O’Keefe (Gretchen) ile yapılmış bir söyleşi gördüm. aşağıda bu söyleşinin benim tarafımdan çevrilmiş türkçe halini görebilirsiniz.

TVGuide.com: Siz bunu başardınız, bu dizide 28 bölüm birden oynamak gerçekten etkileyici.
Jodi Lyn O’Keefe: kötü adam olarak, evet.
TVGuide.com: Ve kadın olarak.
O’Keefe: Ayrıca bu da doğru. bunun için kendime ekstra kredi veriyorum.

TVGuide.com: Gretchen canlı olduğu için mutlu musunuz? bunun bir sebebi olduğunu düşünüyor musunuz?
O’Keefe: evet, mutluyum. yılın başında bu belirsizdi. Hatta nasıl öldüğüm hakkında bir yazı bile vardı, fakat ölmedim. [Gretchen’ın aslında sezon başında ölmesi gerekiyordu, fakat senaristler kararlarını değiştirdiler.] dizide hala canlıyım — Daha yeni sezon arası finalinde ölümcül bir yara aldım — yani asla yaşayıp yaşamayacağımı bilemezsiniz.
TVGuide.com: Eğer dizi yeni bir sezona başlarsa tekrardan su yüzeyine çıkacaksın. Ya da, eğer Fox Prison Break: Cherry Hill’i (bu dizi hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.) çekmekten vazgeçerse, Gretchen’ın kadınlar hapishanesinden kaçması yeni konu olabilir mi?O’Keefe: Evet! [gülerek] bu harika olurdu.
TVGuide.com: tahmin ediyorum istenilen Gretchen/Sara yüzleşmesini göremedik dizide.
O’Keefe: evet umduğum gibi olmadı. çok kısa ve silahsız bir yüzleşmeydi. sara’ya kırbaş verdim fakat, kırbaçlamadı, şey gibiydi “hayır, böyle iyi. Zamanı geldiğinde istediğimi elde edicem.”
TVGuide.com: Gretchen’ın kızının diziye eklenmesi bölümlere hoş bir hava kattı. Oyuncu olarak size ilginç bir yer açtı?
O’Keefe: aslında bu beni bir insana dönüştürdü, bundan gerçekten minnettarım. Her zaman kötü olamazsınız. Ve küçük kız gerçekten harika — aynı bana benziyor, ve küçük çok tatlı bir şey! Adı Reagan, ve doğumgünümde resmimi çizdi.
TVGuide.com:gelecek işin belli mi?
O’Keefe: Prison Break olayı yeni bitti ve şu an için tatildeyiz, ben de Jersey’e ailemle vakit geçirmeye geldim. her şey yeni yılda belli olacak.Televizyon aktörleri grevine bağlı olarak.
TVGuide.com: son bir Prison Break sorusu: Gretchen’ın giydiği liseli kız kıyafetini saklıyor musunuz?
O’Keefe: Rolüm biter bitmez geri verdim.
TVGuide.com: Zaten o kıyafetten dolabında var diye biliyorum.
O’Keefe: evet var. hem de birkaç adet.