Rebecca Hall’un başrolünde olduğu, 3 Nisan’da Amazon Prime Video’da yayınlanacak 8 bölümlük bilim kurgu dizisi Tales from the Loop’tan fragman geldi. İsveçli sanatçı Simon Stålenhag’ın dijital bilim kurgu çizimlerine dayanan dizi, evrenin gizemlerini ortaya çıkarmak ve keşfetmek için inşa edilmiş bir makine olan Loop’un üstünde yaşayan insanların şaşırtıcı maceralarını takip ediyor. Daha öncesinde bilim kurguda görülen şeyler burada mümkün olabiliyor.

Paul Schneider (Parks and Recreation), Jonathan Pryce (The Two Popes, Game of Thrones), Duncan Joiner  (Waco) ve Daniel Zolghadri (Eighth Grade), dizinin diğer başrol oyuncuları.

Rebecca Hall, yetenekli bir fizikçi olan Loretta’yı; Pryce, projenin kurucusu ve lideri Russ’ı; Schneider, Russ’ın oğlu George’u canlandıracak.

Nicole Law, Tyler Barnhardt, Stefanie Estes, Jane Alexander, Tatiana Latreille, Christin Park, Alessandra de Sa Pereira, dizide göreceğimiz diğer oyuncular.

Legion’ın yazarlarından Nathaniel Halpern (Legion), senaryoyu yazdı. Mark Romanek, dizinin yönetmenliğini üstlendi. Matt Reeves’in 6th & Idaho’su ile İsveçli Indio, dizinin yapım şirketleri. Halpern, Romanek ve Reeves, dizinin yönetici yapımcıları.