her yerde karşımıza çıkan reklam

her yerde karşımıza çıkan reklam

yaklaşık 4 ay önce jay leno, the tonight show‘u o’brien’a emanet etti ve emekliye ayrıldı. Ama bu ayrılık kısa sürdü çünkü leno, cnbc’nin teklifini geri çevirmedi ve prime time’da yani amerika saati ile 22:00’da yeni bir programa başladı the jay leno show.Türkiye’de hafta içi hergün saat 00:00’da cnbc-e’de izliyebilirsiniz ya da tekrarını e2’de 01:00’da.

her yerde karşımıza çıkan reklam

obama ve jay leno

ilk gün konukları jerry seinfeld, jay-z, rihanna ve kanye west oldu. kanye’nin büyük gafından sonraki (törende yaptığı o anlamsız hareketi) , ilk programı olmasından dolayı da günah çıkarmayı bu program sayesinde gerçekleştirdi. oprah‘yı da bu bölüme görebilirsiniz. kanye, annesi ile ilgili açılan konu sonrası duygusal anlar yaşadığı programda performans sergilendi. tekrar barrack obama ile röportaj yapan jay leno gerçekleri konuştu.

ikinci gün konukları tom cruise, michael moore, cameron diaz. ayrıca, jim norton davetsiz misafir olarak programa katılıyor. michael moore’nun yeni flimi capitalism: a love story ile ilgili konuşuldu. ten@ten bölümünde tom cruise ve cameron diaz biraz terledi. en sonunda ise, jay leno sürpriz bir şekilde insanların evine ziyaretçi oldu.

üçüncü gün konukları robin williams, miley cyrus. ayrıca sürpriz olarak hamish & andy geldiler. keşfettikleri yeni bir sporu gösterdiler. 10@10’de miley cyrus’u gördük; izlenmeye değerdi. robin wiiliams’ın güzel sohbetinden sonra ise, okula dönüş diye bir bölüme geçildi. bu bölümde kahkahaya boğulacaksınız.

dördüncü günde konuklar halle berry, bruce hornsby ve eric clapton. bu bölümde halle berry ve leno’nun eskiden çekmiş oldukları dizilerden kesitler var. oralarda gerçekten gülme krizine girebilirsiniz. ayrıca beyzbol ile ilgili bir yer var, orayı da unutmayalım. komedyen tom papa‘nın da geldiği program da neşe dolu diyebiliriz. =)beşinci gün konuğu ise drew barrymore. bu bölümü izlemediğim için yorum yapmıyorum.leno, amerikalıların tv izleme alışkanlıklarını alt üst edecek bir rekora imza attı. amerikalıların diziden başka bir şey seyretmediği saatte, şovuyla ekrana gelerek programının reytingini patlattı.

gençlik başında duman

gençlik başında duman

‘koca çeneli karizmatik şovmen’ lakaplı ünlü sunucu, bir abd başkanını görevdeyken talk show’una çıkarmayı başaran ilk televizyon sunucusu olma ünvanına sahip.

=)

=)