Apple TV+, Rose Byrne’ün başrolünde olacağı ve 18 Haziran’da tüm dünyada prömiyerini yapacak olan 10 bölümlük orijinal draması Physical’ın resmi fragmanını yayınladı.

Annie Weisman (Almost Family, Suburgatory) tarafından yaratılan, Alexandra Cunningham (Dirty John) ve Tomorrow Studios’un yapımcısı olduğu yarım saatlik kara komedi, 1980’lerin San Diego’sunun pastoral ama kırılgan sahil cenneti içinde yaşayan, görünüşte itaatkar, ancak sessizce işkence çeken bir ev kadını olan Sheila Rubin’i (Rose Bryne) merkezine alıyor. Sheila, eyalet meclisine aday olan zeki ama tartışmalı kocasını resmen desteklese de kapalı kapılar ardında, dünyanın nadiren görmesine izin verdiği farklı bir hayat yaşamaktadır. Aerobik dünyasını keşfettiğinde, devrim niteliğinde bir iş kurmak için gelişen video kaset teknolojisi ile egzersize olan tutkusunu birleştirmenin bir yolunu bulduğunda, kendini alışılmadık bir güce giden yolda bulur. Dizi, boğulmuş, gözden kaçan bir kadından, kendine güvenen ve güçlü bir yaşam tarzı gurusuna dönüşüm geçiren bir kadının hikayesini anlatıyor.

Paul Sparks, Rory Scovel, Lou Taylor Pucci, Della Saba, Dierdre Friel, Ashley Liao

Paul Sparks (Boardwalk Empire, House of Cards), Rory Scovel (Superstore), Dierdre Friel(Zootopia), Della Saba, Lou Taylor Pucci (You, American Horror Story), Ashley Liao (Fuller House), Ian Gomez (Cougar Town), Geoffrey Arend (Madam Secretary) dizinin kadrosunda yer alan isimler.

Craig Gillespie (I, Tonya), dizinin pilot bölümünü yönetti. Liza Johnson (Dead To Me) ve Stephanie Laing (Love Life), dizide yönetmelik yapan diğer isim. Bu üçlü, Alexandra Cunningham, John McNamara (The Magicians), Sera Gamble (You) ve Tomorrow Studios’dan Marty Adelstein ve Becky Clements (Snowpiercer, Last Man Standing) ile birlikte dizinin yönetici yapımcılığını üstlendiler.