Samara Weaving, eski Playboy Tavşanı Holly Madison‘ın “Down the Rabbit Hole: Curious Adventures and Cautionary Tales of a Former Playboy Bunny” kitabından uyarlanacak dizinin başrol oyuncusu oldu.

Sony TV’nin limitli dizi olarak uyarlayacağı projede Holly Madison, dizinin yönetici yapımcılığını üstlenecek. Şimdilik yayınlanacağı kanal belli olmasa da kablolu ya da dijital platformların ilgi göstermesi bekleniyor.

Avustralyalı yazar Marieke Hardy (Laid) kitabı uyarlayacak ve senaryoyu yazacak. Olive Bridge Entertainment’tan Will Gluck (Easy A) ve Richard Schwartz (Woke), Peace Out Productions’dan Judith Verno (Masters of Sex, The Anna Nicole Story) ile birlikte yönetici yapımcılığını üstlenecekler.

2015’te yayınlanan Down the Rabbit Hole, New York Times’ın en çok satanlar listesinde birkaç hafta kaldı. Sony’ye göre dizi, bir rüyanın ardından giren ve kendilerini mekanizma tarafından manipüle edilmiş, kontrol edilmiş ve istismar edilmiş bulan kadınların içgüdüsel, genellikle derinden zarar veren hikayelerini anlatmak için Playboy markasının cilalı cephesinin ötesine bakıyor.

Rahmetli Hugh Hefner’ın ünlü kız arkadaşlarından biri olan Holly Madison, televizyona yabancı birisi değil. E! kanalının realite dizisi The Girls Next Door‘da yer aldı ve kendi şovu Holly’s World‘ü yaptı. Las Vegas’taki hayatını ayrıntılı bir şekilde anlattığı 2. kitabı The Vegas Diaries: Romance, Rolling the Dice ve The Road to Reinvention, 2016’da yayınlandı.

Kaynak