tepe

Yeni dizilerine bizi gözümüz kapalı güvendiren ve genelde de memnun bırakan kanallardan Showtime, önümüzdeki sonbaharda bizleri yeni bir dramayla daha tanıştıracak: The Affair…

Geçen yıl kanala sunulan ve bu sene 10 bölümlük ilk sezon onayını kapan dizi, yakın zamanda TCA panelinde gündeme gelince ve orada bir tanıtım filmi de sunulunca bu vesileyle şu ana kadar çıkan şeyleri toparlayıp sizlerle minik bir ön tanıtım paylaşalım dedik.

tvrage-bulletin-joshua-jackson-joins-the-affair--southland-alum-heads-to-the-fosters--more
The Affair, Long Island’daki Montauk adlı küçük bir sahil kentinde geçecek ve evlilik dışı bir ilişki üzerindeki duygusal ve psikolojik etkileri inceleyen kışkırtıcı bir drama olacak. En önemli özellikleri ise erkek ve kadının farklı bakış açılarını ayrıntılı olarak ele alması ve hikayeyi canlı uzak anıları kullanarak ön yargısız bir şekilde sunacak olması.

the-affair-showtime-first-look-photo
Dizinin temelinde evli bir çift bulunuyor. Hamptons’taki ünlü bir restoranda garsonluk yapan Alison, hayatında yeniden ortaya çıkan bir trajedinin ortasında, parçalanmış hayatını tekrar düzene sokmaya çalışan bir kadın. Kocası Cole ise karısını ve mali açıdan zor bir süreçteki aile yadigarı çiftliğini elinde tutmak için mücadele eden bir adam.
New York’ta çalışan bir öğretmen ve aynı zamanda bir yazar olan Noah, tatili geçirmek için karısı Helen ve çocuklarıyla birlikte adaya geliyor ve burada beklenmedik bir şekilde Alison ile bir ilişkileri başlıyor. Zaten kötü bir evlilikleri olan Alison ile Cole’un ilişkileri ise bundan sonra iyice karmaşık bir hal alıyor.

16886559_p1kAS
Kadroya baktığımızda…

10400806_255611164645404_5969380003841087543_n

Dizi 19 12 Ekim Pazar akşamı başlayacak ve Homeland arkasından yayınlanacak. Bakalım Showtime için fazla pembe duran bu yapım farklı bir şeyler sunarak ve kadrosunun hakkını vererek beklentileri karşılayabilecek mi?

Tanıtım Filmi

Önemli Bağlantılar

Resmi Site | Wikipedia Maddesi | IMDB | Facebook | Twitter | Google Plus | Tumblr