Side order of life

Side order of life

Hayatındaki herşeyin kusursuz olmasına dikkat eden ve bir insanın dileyebileceği herşeye sahip olan (iyi iş, iyi arkadaşlar, yakışıklı bir koca adayı) In Person dergisi fotoğrafçısı “Jenny McIntyre” en yakın arkadaşı Vivy Porter’ın beyin kanseri olduğunu öğrendikten sonra hayata daha farklı bakmaya başlıyor. Evrenin ona gönderdiği işaretlere artık bakmakla kalmıyor, onları görebiliyor ve anlamlandırabiliyor. Bakış açısındaki bu değişiklik önce fotoğraflarına, sonra tüm hayatına yansıyor.

Marisa Coughlan

Marisa Coughlan

 

Her ne kadar kanser gibi üzücü bir alt konusuda olsa kesinlikle insanı üzüntüye boğmayan, hatta tam tersi hayata karşı daha olumlu bakmayı sağlayan bir dizi.
Başrollerini; Marisa Coughlan (Jenny McIntyre), Diana Maria Riva (Vivy Porter), Jason Priestley (Ian Denison), Christopher Gartin‘ın (Rick Purdy) paylaştığı 2007 yapımı dizi 12 Eylül’den beri her Cuma 20:00’de Cnbc-e ekranlarında. İlk sezon 13 bölümden oluşuyor, şimdiye kadar ilk 3 bölümü yayınlandı. “The Secret” tarzındaki havasıyla şans verilmeye değer Cnbc-e dizilerinden.