Dizi maratonu yarışına hazır mısın?

Merakla beklenen Netflix orijinal dizisi Stranger Things 2 şu an tüm bölümleriyle yayında. Dolayısıyla diziyi ilk bitiren olma yarışı da resmi olarak başladı! Netflix’ten de binge racer’lar için özel hazırlanan bir “Maraton Acemi Kampı” videosu geldi.

Ama bu kadar değil. Netflix’in tüm dünyada heyecanla beklenen dizisi Stranger Things 2’nin hemen ardından, hayranları yepyeni bir program daha bekliyor.

Yazar, yapımcı, oyuncu ve dizinin sıkı bir hayranı olan Jim Rash moderatörlüğünde gerçekleştirilen Beyond Stranger Things adlı programda, dizinin ikinci sezonu masaya yatırılacak. Ekibin ilham aldığı kaynaklardan, perde arkası hikayelerine kadar tüm konuların konuşulduğu programda Rash, herkesin aklını kurcalayan sorulara yanıt veriyor.

Stranger Things yaratıcıları Matt ve Ross Duffer’ın yanı sıra yapımcı Shawn Levy’in de yer aldığı yapımda, aynı zamanda dizinin oyuncuları Sean Astin, Linnea Berthelsen, Millie Bobby Brown, Natalia Dyer, Brett Gelman, David Harbour, Randy Havens, Charlie Heaton, Joe Keery, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Dacre Montgomery, Paul Reiser, Noah Schnapp, Sadie Sink,Finn Wolfhard gibi isimler ve özel konuklar yer alıyor!

Yedi bölümün tamamı Stranger Things 2 ile aynı gün, 27 Ekim’de Netflix’te gösterime giriyor.

UYARI: Tüm sezonu bitirmeden İZLEMEYİN!

Yapımcılığını Michael Davies and Jen Kelly Patton’un üstlendiği bir Netflix orijinal yapımı “Beyond Stranger Things”, Embassy Row tarafından hayata geçirildi. Yapımcı Süpervizörlüğü’nde ise Patrick Doody bulunuyor.

Beyond Stranger Things Bölüm İsimleri:

101 – Mind Blown

102 – Mad for Max

103 – Unlikely Allies

104 – Truth in Hawkins

105 – The AV Club

106 – The New Class

107 – Closing the Gate