superstoreMavi Yelekliler Güldürmeye Geliyor!

Bir komedi dizisi olan Superstore, Cloud9 isimli megamarketin sıra dışı elemanlarıyla 2016 yılında bizi kahkaha tufanına sokacağa benziyor.

NBC ekranlarına gelecek olan dizinin yapımcıları arasında tecrübeli isimler görüyoruz. Yapımcılığını Justin Spitzer ve David Bernad’ın yapacağı dizinin ortak yapımcısı ise America Ferrera olacak. Yönetmenliğini ise Zombieland filminin yapımcısı olan Ruben Fleischer üstlenecek.

Ugly Betty ve A to Z” komedi dizilerinin oyuncularından America Ferrera ve Ben Feldman gibi ünlü oyuncuların yer aldığı başarılı bir kadroya sahip.

Superstore Konusu<

Bir megamarket çalışanlarının aile sıcaklığındaki iş ortamları ve aralarındaki ilişkiler, ortaya muazzam bir komedi çıkartıyor. Müşterilerle aralarında gerçekleşen zorlu pazarlıklarla, mağazada kaybolan çocuklarla, çalınan eşyalarla, soygunlarla ve akla gelmeyecek yüzlerce problemle uğraşacaklar gibi görünüyor. Aile sıcaklığında bir iş ortamına sahip bu insanların birlikte çalışıp sorunların üstesinden gelme çabaları oldukça komik anlar yaşatacak.

4 Ocak 2016 tarihinde sezona giriş yapacak diziyi mutlaka denemelisiniz.

>Superstore Karakterleri<

Jonah Cloud9’a başvuran yeni elemandır.Kendisinin bu yeni çalışma ortamındaki sakarlıkları ve hataları bizi oldukça güldürecek.Karakter Ben Feldman tarafından canlandırılacak. image
image Amy mağazada 10 yıldır çalışan departman şefidir.Jonah ile sürekli uğraşmak zorunda kalsa da zamanla aralarında romantik bir ilişki başlayacaktır.Karakter America Ferrera tarafından canlandırılacak.
Yönetici yardımcısı olan Dina, mağazanın her türlü sorunu ile uğraşmaktadır.Ayrıca ilk gördüğü andan beri kalbini Jonah’a kaptırmış durumdadır.Karakter Lauren Ash tarafından canlandırılacak. image
image Mağaza görevlisi olan Mateo’yu dizide Nico Santos canlandıracak
Garrett, kendisi tekerlekli sandalyeli bir müşteri servisleri görevlisidir.Karakter Colton Dunn tarafından canlandırılacak. image
image Mağaza görevlisi olan Cheyenne’yi dizide Nichole Bloom canlandıracak.
Glenn, Cloud9’un mağaza müdürüdür.Karakter Mark McKinney tarafından canlandırılacak image

>Superstore Tanıtım Filmleri<

uzun tanıtım filmi – az uzun tanıtım filmi