4creative*, Syfy için yeni bir reklam filmi hazırladı

Amerikan televizyon kanallarının dizileri kadar, dizilerinin reklam filmleri de zaman zaman bizleri can evimizden vurabiliyor.22dakika’da daha önce ABC ve USANetwork‘ün dizilerinin ortak tanıtım filmlerine değinmiştim. Şimdi de “daha fazlasını hayal edin (imagine greater)” sloganlı bilim kurgu kanalı Syfy‘ın son reklamından bahsedeceğim.

Geçen yıl bu zamanlarda yayınladığı “House of Imagination (hayal gücü evi)” reklam filmi ile ortalığı kasıp kavuran, ödüller alan Syfy, aynı kampanyanın yıldönümünde, aynı konsept ile “House of Imagination 2″yi çıkardı.

İlk reklam filminde Caprica, Eureka , Sanctuary, Stargate Universe ve Warehouse 13 dizilerine yer veren kanal, Destination Truth ve ECW isimli 2 şovunu da bu filme eklemişti.

Yeni reklam filminde Warehouse 13 ile Stargate Universe‘ün yanında, yarın başlayacak olan dizisi Haven ile profesyonel güreş şovu Friday Night SmackDown yer alıyor. Bu videoyu izlemek isteyenleri şuraya, geçen yılki bol ödüllü 2:40 dakikalık ilk görsel şöleni Goldfrapp‘in Happiness parçası eşliğinde izlemek isteyenleri ise aşağı alalım:

* *Meraklısına not : Her iki film de ingiliz reklam ajansı 4creative‘in işi.