Hollywood.com’a göre işte Game of Thrones karakterlerinin pokemonları:

 

  • Daenerys Targeryen — Charizard

1Dany de aynı Charizard gibi fazla hırslı. Slaver’s Bay onun olana kadar pes edeceğini sanmam. Ve yine Charizard gibi, Dany de üstüne gelinmediği sürece asla kendinden zayıf bir düşmanına saldırmaz. Eh, uçan, ağzından ateş püsküren ejderhaları da olunca…

images

 

  • Jon Snow — Articuno

8Articuno, soğuk ve ıssız yerlerde yaşamayı sever. Ve yine aynı Jon Snow gibi zor anlaşılan bir karakteri/yapısı vardır. Üzülmeyin beyler, bir gün sizi de biri sadece siz olduğunuz için sevecek. P*ç (Bastard) karganın teki olsanız bile…

images

 

  • Cersei Lannister – Ninetails

2Cersei ve Ninetails, ikisi de kolay kin tutan zeki ve intikamcı yaratıklar. Onlara bulaşırsanız, sizi ezip geçerler ve üstüne bir an bile düşünmezler. Cersei ayrıyetten sizinle yatmayı da ihmal etmez tabii.

images

 

  • Jaime Lannister — Persian

3O temiz yüzlerinin ardında, Jaime ve Persian, ikisi de vahşi birer yırtıcı gibiler. Avlarını sinsice takip eder, bir anda saldırırlar. Nasıl ki Persian bıyığından hızlıca çekildiğinde bir süreliğine uysallaşıyorsa, benzer durum Jaime’de de mevcut.

Ne zaman ki elini eline verdiler, bir anda uysallaştı.

images

 

  • Joffrey Baratheon — Meowth

 

4Nasıl Meowth’nun pençesi kuvvetliyse, Joffrey’nin de öyle. Bizi sevdiğimiz karakterlerden, sevdiğimiz karakterleri de kafalarından nasıl ayırdığını düşünürsek…
images

 

  • Lord Varys – Chansey

5Varys ve Chansey karakter olarak pek benzeşmeseler de ikisi de yuvarlak, kel ve dişi. — Tamam, Varys anatomik olarak dişi olmayabilir ama anladınız siz ne demek istediğimi.
images

 

  • Sansa Stark — Eevee

6Eevee de Sansa da narin tipler, ama yeri geldiğinde kimseye de acımazlar. Keşke Evee’nin kabarık tüyleri de Sansa’nın güzel saçları gibi derli toplu hale gelebilse.
images

 

  • Arya Stark — Pikachu

7Herhangi bir açıklamaya gerek var mı? Sevilesi, cesur, çarptı mı feci çarpan, düşmanlara kabus bir kız. Nokta.
images

 

  • Samwell Taryl – Snorlax

9Aç bir Snorlax 400 kilo yemek tüketene kadar tatmin olmaz, aynı Sam gibi. Tamam, Sam o kadar yemek tüketmiyor olabilir; ama en azından ikisinin de uyuşuk karakterler olduğu konusunda hemfikiriz bence. Ayrıca bunun kışın ortasındaki hayatta kalma savaşında pek de aranan bir özellik sayılmaz.
images

 

  • Hodor – Machoke

10Machoke ve Hodor, ikisi de fiziksel olarak çok güçlüler ve bu güçlerini yardım için harcıyorlar. Hodor’un, acilen saç traşına ihtiyacı olan veledi sırtında taşıması gibi. Ayrıca ikisi de sadece kendi isimlerini söyleyebiliyorlar.
images

tumblr_mgj9j5Q7gb1rvvy85o1_500