Terminatör‘ün akıbeti ne olacak diye resmi sitesinin blog’una bakarken, izleyicilerini şuradaki “bitsin mi, devam mı etsin” oylamasına çağırdıklarını gördüm.Oylamanın yapıldığı sitede, bir dolu başka dizinin de ipinin çekilmek üzere olduğunu farkettim. Bunlardan bazıları ve oylamaları :

* Better Off Ted‘in oylaması* Castle‘ın oylaması* Samantha Who? ‘nun oylaması* The Unusuals‘ın oylaması* Cold Case‘in oylaması* The New Adventures of Old Christine‘in oylaması* The Unit‘in oylaması* Without a Trace‘in oylaması* Dollhouse‘un oylaması* Lie to Me‘nin oylaması* Terminator: The Sarah Connor Chronicles‘ın oylaması* Chuck‘ın oylaması* My Name Is Earl‘ün oylaması* Everybody Hates Chris‘in oylaması* Privileged‘in oylaması* Reaper‘ın oylamasıBu oylamaları sunan sitede, şöyle deniyor :

İpin Ucundaki Diziler
Sezonu bitirmek üzereyiz. Kanallar 2009-2010 yayın dönemlerini açıklamak üzereler. Bu da demek oluyor ki hangi dizilerin kaderinin ne olacağına dair spekülasyon yapmanın zamanıdır.Biz de “sizin” ne düşündüğünüzü öğrenmek istiyoruz.Yeni sezon anlaşması yapmayı bekleyen, ipin ucundaki diziler listemize bir göz atın ve önümüzdeki sezon karşımıza çıkmalarını mı, yoksa iptal edilerek başkalarına yer açmalarını mı tercih ettiğinizi seçin.

Oy vermek isteyenler; devam etmesini istedikleriniz için “keep it” , iptal olsun diyecekleriniz için “kill it” seçeneğini tercih edin. Oy oranlarının son durumunu, oy sayılarını görmek için de “view results”a tıklayabilirsiniz.