Tyler-Perrys-Too-Close-to-Home

Amerikan kablolu kanallarından TLC ilk orijinal dizisi Too Close To Home‘un başlangıç tarihini duyurdu: 22 Ağustos 2016

22 Ağustos 2016 tarihinde 2 bölümle açılış yapacak dramanın ilk sezonu 8 bölümden oluşacak.

Dizinin oyuncu kadrosunda Brooke Anne Smith (Awkward), Kelly Sullivan (General HospitalThe Young And The Restless), Curran Walters (Game Of Silence), Danielle Savre (Heroes), Patricia French (Army Wives), Heather Locklear (Melrose Place, Spin City), Brad BenedictRobert CraigheadCharles Justo gibi isimler bulunuyor. Dizinin yaratıcısı ise Tyler Perry.

Dizi; başkent Washington’da hızlı akan siyaset sahnesinde parlak bir geleceği olabileceğini keşfeden, mütevazı bir hayat tarzı ile büyümüş genç bir kadın olan Anna’yı merkezine alıyor.

Danielle Savre tarafından canlandırılacak olan Anna karakteri, Alabama’daki karavan parkında bulunan evinden ayrılmış, ailesi ile olan tüm bağlarını kesmiş ve Washington’da yeni bir hayata başlamıştır. Washington’da edindiği yeni arkadaşları onun gerçek hayatı hakkında hiçbir şey bilmemekte, onun varlıklı bir aileden geldiğini düşünmektedirler.

Derken Anna kendini ülkenin en popüler oyuncularından biri ile yasak bir ilişki içinde bulur, bu ilişkisi açığa çıkar, gazete manşetlerini süsler ve ülke çapında büyük bir skandala dönüşür. Basından saklanacak yeri kalmayan Anna, tek çareyi bir hışımla terk ettiği evine, Alabama’ya geri dönmekte görür ve dizimiz böylece başlar!

too-close-to-home-cast1-1

Bu da minik fragmanı:

Kaynak