The Tap, Amerika’nın kültürel ve politik devrimin yükselişe geçtiği 60 yılların sonlarında, Yale Üniversitesinde geçecek. Kampüs, bir yanda savaş karşıtı protestolar, diğer yanda ırk kavgaları, ilk kız öğrencilerin gelişi ile her şeyin karışık, altüst olduğu zamanlardan geçmektedir. Ayrıca Amerikan üniversite tarihinin en gizli topluluğu Skull and Bones da dizinin merkezinde olacak.

Colin Woodell (Masters of Sex, The Originals), Yale’in en elit, güçlü ve gizli topluluğu Skull and Bones’a katılarak kendi geleceğini güvence altına almak isteyen, son derece zeki ve hırslı bir öğrenci olan Jay Butler karakterini canlandıracak.

Erinn Westbrook (Awkward, Glee) ve Ginny Gardner (The Goldbergs), Yale’in ilk kız öğrencilerinden Gloria Murphy ve Michelle Cuttriss karakterlerini canlandıracak. Gloria, ayrıca kendi sınıfındaki birkaç siyah öğrenciden biridir.

David Corenswet (Moe & Jerryweather), aileden Skull and Bones’un mirasına sahip Kirk Lewis karakterini canlandıracak.

Rob Reiner, Alan Greisman ve Charlie Ebersol, dizinin yürütücü yapımcısı olacaklar. Andrew Lenchewski (Royal Pains) ve Aaron Tracy (Sequestered), pilot bölümü yazacaklar. Simon Cellan Jones (Ballers, Klondike), dizinin pilot bölümünü yönetecek.

Kaynak