Dün gece 7 diziyi birden çatır çatır iptal eden The CW’dan gelecek sezonda 3 yeni dizi geliyor. Bunların ikisi uzantı, birisi de yine DC Comics’ten.

**  Walker: Independence, kanalın dizilerinden Walker’ın öncesinde geçecek, “prequel” özelliğinde bir dizi.

Boston’dan Batı’ya giderken kocası öldürülen Abby Walker (Katherine McNamara), intikam arayışındayken yolu hayattaki amacını arayan Hoyt Rawlins’le (Matt Barr) kesişir. Abby ve Hoyt’un yolculuğu onları Texas’taki Independence’a götürür. Sorunlu geçmişlerinden kaçan ve birbirinden ilginç pek çok insanla tanışan ikili, etraflarındaki dünyayı değiştirmeye çabalarken hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı bu kasabada bir yandan da kendileri değişir.

Hikaye 1800’lerin sonlarında geçecek ve fikir, ana dizinin başrolü Jared Padalecki’ye ve Seamus Fahey’e ait. Padelecki’nin yönetici yapımcı olarak da görev aldığı uzantıyı yine Anna Fricke kaleme alıyor.

Bonus:

** İki başarısız denemeye rağmen yılmayan, rahat bırakmayan Supernatural ekibi bu sefer muradına erdi. Dean ve Sam Winchester’ın ebeveynleri John ve Mary’nin nasıl tanıştığı ve ilişkileri ve dünyayı kurtarmak için yaptıklarını anlatacak The Winchesters resmi onayı alanlardan oldu. Supernatural’ın başrollerinden Jensen Ackles dış ses ve yapımcı olarak yer alıyor.

** Diğer dizi ise Gotham Knights oldu.

Bruce Wayne’in öldürülmesinin ardından evlatlık oğlu ve Batman’in düşmanlarının çocukları onu öldürmekle suçlanırlar. Beklenmedik bir ittifak kurarak şehrin en çok aranan suçluları olarak isimlerini temize çıkarmak için bir savaşa başlarlar. Üstelik Batman’in artık olmadığı Gotham’da “Gotham Knights” olarak şehrin yeni nesil kurtarıcıları da olurlar.

Supernatural’ın oyuncularından Misha Collins ise burada İki Yüz olarak da bilinen Harvey Dent’i canlandıracak. Berlanti Productions yapımını üstlendi.