in plain sight

in plain sight

Yazın ortasına gelmemize rağmen takip ettiğimiz, sevdiğimiz dizilerden neredeyse hiç kötü haber gelmedi (aman nazar değmesin). sürekli olarak yeni sezon anlaşmaları, tanıtım filmleri ve kadro haberleri gelmeye devam ediyor. işte yeni gelen bazı haberler:

* usa network kanalı, in plain sight‘ı 2 sezon daha uzatmış ve böylece dizi 5. sezonu da garantilemiş oldu.

running wilde

running wilde

* fox‘un yeni komedi dizisi running wilde‘ın kadrosunda bazı değişiklikler olmuş. keri russell‘ın nişanlısını oynayan andrew daly’nin yerine david cross gelmiş. will arnett‘ın şöförü rolünü joe nunez yerine mel rodriguez oynayacakmış ve son olarak arnett’in dadısı rolüne Jayne Houdyshell yerine Robert Michael Morris uygun görülmüş.

sam witwer

sam witwer

Meaghan Rath

Meaghan Rath

Sam Huntington

Sam Huntington

* syfy‘ın amerikan versiyonunu çektiği being human‘ın başrol kadrosu Sam Witwer, Mark Pellegrino, Meaghan Rath ve Sam Huntington olarak kesinleşmiş. çekimlere Kanada’nın Montreal şehrinde bir hafta içinde başlanması planlanıyormuş. benim beklediğimden daha iyi bir kadro ortaya çıkmış, her ne kadar ingiliz versiyonundan devam edecek olsam da bu da umut vaad ediyor.- jennifer grey, house‘a konuk olacakmış.- 2009 model v‘de ilk sezonda kyle hobbes rolü ile izlediğimiz charles mesure kalıcı olacakmış.- tnt kanalı, The Closer, Leverage, Rizzoli & Isles için yeni sezon siparişlerini verdi.- syfy’ın yeni süperkahraman dizisi alphas‘ın kadrosu şekillenmeye başlamış. süper güçlere sahip sıradan vatandaşlardan oluşan bir ekibin kanunun başa çıkamadığı suçlularla olan mücadelesini anlatacak olan dizinin yazarlığını Zak Penn (X-Men: The Last Stand, The Incredible Hulk) ve Michael Karnow üstlenmiş; yönetmenliğini ise Jack Bender (Lost) yapacakmış. David Strathairn, ekibin liderliğini yapan dr. lee rosen’ı ; malik yoda, özel güçlere sahip eski kafalı bir fbi ajanı olan bill harken’ı ; laura mennell, gene ekibin parçası olan Nina Theroux karakterini oynayacakmış.

j. aniston & courtney cox

courtney cox & jennifer aniston

son dönemde diziye yeni isim arayan cougar town yapımcısı bill lawrence, bu uğraşından vazgeçmiş ve önümüzdeki sezon da cougar town olarak devam edeceklermiş. bir de “friends” in tekrar birleşme durumu varmış. yani, jennifer aniston‘ın ikinci sezonun ilk bölümlerinde cougar town’a konuk olması düşünülmüş. bu buluşma gerçekleşecek mi ilerleyen günlerde kesin olarak öğreneceğiz. benim için ikisini tekrar beraber görme ihtimali bile yetti =)