– Bulutların üzerindeyiz Aylin, uçuyoruuzz!

– Yeşil perde o.

Bu kez bir ilk yaparak posketlerimizin sırasını bozuyoruz* ve “Yaz Yenileri” bölümüzü sizlerle paylaşıyoruz. Mayıs, Haziran ve Temmuz’da başlayan yenilere yer verdiğimiz bu bölümü zaman aşımına uğramaması için ikiye bölerek yayınlamadık, bu yüzden yaklaşık 50 dakika sürdü. Ele aldığımız toplam 17 dizi ise şunlar :

Vera, Exile, Scott and Bailey, Franklin and Bash, Love Bites, Teen Wolf, Injustice, Switched at Birth, The Protector, The Nine Lives of Chloe King, Happily Divorced, Falling Skies, Suits, Wilfred, Friends with Benefits, Necessarry Roughness, Alphas*

Dizilerin bölüm sıraları kanallar tarafından değiştirilip, hikaye akışında saçmalıklar olduğunda (örn. bkz. Fringe’in Ayıbı) sinirlenip, köpüren izleyicilerdeniz. Gel gör ki “Dizi Finalleri” posketimiz zaman bağımsız sayılabilecek bir konuya sahip. Bu yüzden ikinci yarısını önümüzdeki günlere erteleyerek, araya daha sonradan çekilmiş olan “Yaz Yenileri” bölümümüzü aldık. Yoksa iyice zaman aşımına uğrayacaktı. Umarız bu değişiklik, izleyenlerimizin kafasını çok karıştırmaz.

İndir