şu anda burada olduğunuza göre, ya pillinetwork‘ün müdavimlerinden birisiniz, ya da 22dakika, size bir “süre”den çok daha fazlasını ifade ediyor. ikincisi ağırlıklı, her ikisininde geçerli olduğunu umuyor, ve sizlerle, bundan sonra pilli çatısı altında buluşacağımızı mutlulukla duyuruyoruz.bilmeyenler için kısa bir özet mahiyetinde, 22dakika.org, yaklaşık 8 aydır blogger üzerinden sizlerle bir takım dizi bilgileri paylaşmaya çalışan bir blog. bu zaman sürecinde, karşınıza azizk, yok, BA(bakyelli), ermish, aragszxki ve totaalbummer(ozge) olarak çıktık. Ancak bundan sonra, daha özgür daha esnek bir yapıyla karşınızdayız. Yine biz ekip olarak sizlerle birlikteyiz, fakat, nicelikli yazıları, sizlerde yazıp gönderebileceksiniz. Böylece içerik daha zenginleşecek. Pilli altyapısını kullandığımız için, site içeriğine çok daha hakim olacaksınız. Ve de tabi ki, yazdığınız her yazıdan, okunma oranına göre, para kazanacaksınız. Bu konudaki daha detaylı bilgiyi ve yazı – yorum yollayabilmek için gerekli olan üyelik sistemi hakkındaki bilgiyi pilli sitesinden edinebilirsiniz.Gelelim sitenin işleyişine. Gördüğünüz üzere, yukarıda bir menümüz var. şu şekilde işliyorlar;* haber: burada, “haber” etiketli yazılara erişeceksiniz. tüm içeriğin, haber nitelikli olanlarına ulaşabilmek için.
* diziler: bu bölümde, mümkün olduğunca, şimdiye kadar bahsi geçen dizileri, liste halinde tutmaya çalışacağız. bu bölümden, dizilerin tanıtım yazılarına ve haklarında yazılan haberlere ulaşabileceksiniz.
* spoiler: spoiler kısmı, dizilere dair henüz yayınlanmamış, izleme keyfinizi kaçırabilecek ama meraktan kendinizi tutamayıp okumak isteyebileceğiniz yazılarla dolu olacak. [yalnız lütfen dikkat edelim, aramalarda, forum ve spoiler içerikleri çıkıyor. mümkün olduğunca dikkatli olursak, kimsenin canı yanmaz :) ]
* forum: burası ise, tartışma alanımız. teri hatcher’dan nefret mi ediyorsunuz? her seferinde, jack bauer ne ara tuvalete gidiyor diye mi düşünüyorsunuz? işte burası bunları konuşmanın tam yeri.
ayrıca 22dakika.org’da, diğer pillinetwork sitelerinden farklı olarak, “bugün izlenecekler” şeklinde bir bölüm bulunuyor. bu kısımda, elimizden geldiğince günü gününe, cnbc-e, dizimax ve internet aracılığıyla, o gün neler izleyebileceğinizi yazmaya çalışacağız. buranın, sizleri için faydalı bir takip aracı olabilmesine gayret ediyoruz.sitenin diğer kısımları, yine tüm pilli siteleri gibi işliyor. çok tutulanlardan, son yorumlara; postane‘den, hesabım’a, site kontrolünüzü arttıracak bir çok bölüm var.biz, siteyi bu seviyeye taşıyabilmek için elimizden gelenin fazlasıyla çalıştık. şimdi geriye kalan, beraberce, mümkün olduğunca sık yazmak (yazabilecekleriniz), ve site içeriğini zenginleştirmek. umarız, bu birliktelikten, çok güzel sonuçlar elde edeceğiz. keyifli gezinmeler..,desteklerinden dolayı, aşağıdaki sitelere teşekkür ederiz;* shiftdelete* limk* nahnu.org* limknot: site listesi zaman zaman yenilenecektir
bu arada, RSS okuyucularınıza bizi de eklemeyi unutmayın.