The CW

Riverdalegeçen hafta olduğu gibi 0.5’lik bir izlenme oranı tutturmuş. “17 Ocak’a kadar beni beklemeyin” diyor.

Dynasty, geçen hafta olduğu gibi 0.2’lik en düşük izlenme oranını tekrar ederek 17 Ocak’a kadar kısa bir ara vermiş.


FOX

Empire, geçen haftaya göre 0.1’lik bir artış kaydederek 1.9’a yükselmiş. Akşamın reyting galibi programı. Sezon arası tatiline çıkmış ama dönüş tarihi belli değil. Mart falan olabilir, göreceğiz.

Star, geçen haftaya göre 0.1’lik bir artış kaydedip 1.3’lük bir izlenme oranı ile ekranlardan bir süreliğine uzaklamış. Onun da dönüş tarihi şimdilik belli değil.


ABC

The Goldbergsgeçen haftaya göre 0.1’lik bir artış kaydederek 1.6’ya yükselmiş. “3 Ocak’ta görüşürüz” deyip tatile çıkmış.

Speechlessgeçen hafta olduğu gibi 1.1’lik bir izlenme oranı tutturmuş. “3 hafta yokum, idare edin” diyor.

Modern Family, geçen hafta olduğu gibi 1.7’lik bir izlenme oranı tutturmuş. “3 Ocak mı? Yetmez ama ne yapalım” diyerek ailecek tatile çıkmışlar.

American Housewifegeçen haftaya göre 0.1’lik bir artış kaydederek 1.3’e yükselmiş. 3 Ocak’a kadar dönmeyecek bir başka dizi de bu.

Designated Survivorgeçen haftaya göre 0.1’lik bir artış kaydederek 0.8’e yükselmiş. Tahmin edin hangi gün gelecek? :grin:  Hayır, bilemediniz. Bunun dönüşü 28 Şubat :)


CBS

Survivor, geçen haftaya göre 0.1’lik bir kayıp yaşayarak 1.7’ye düşmüş. Akşamın en çok izlenen (8.67 milyon) programı. Haftaya çift bölüm ile 35. sezonuna nokta koyacak.

SEAL Team, tekrar bölümüyle 0.7’lik bir izlenme oranı tutturmuş.

Criminal Mindstekrar bölümüyle 0.7’lik bir izlenme oranı tutturmuş.


NBC

The Wall, tekrar bölümüyle 0.8’lik bir izlenme oranı tutturmuş.

Golden Globe 75th Anniversary Special, 0.8’lik bir izlenme oranı tutturmuş.


Sıralamalar azzz sonra…..