2013_yenileri_siralamaHer yıl olduğu gibi bu yıl da ekranlarımızdan ayrılan dizilerin yerine yepyeni yeni diziler başladı. Her birine yetişmemiz mümkün olmasa da bazılarımız konusuna, bazılarımız oyuncularına, bazılarımız hakkında duyduğu övgülere göre bu dizilere bulaştık/bulaşıyoruz. Tabii prens(ler)imizi bulana kadar az kurbağa öpmediğimiz de bir gerçek.

İşte bu oylama ile 2013’te karşınıza çıkan yeni yabancı dizilerden hangilerini beğendiğiniz, hangilerini beğenmediğinizi oylamanızı istiyoruz. Böylece bir “2013’ün En Beğenilen Yenileri” listesi oluşturmaya çalışacağız.

Listemiz şimdilik 70 diziden oluşuyor. 2013 yılının başından, Kasım ayına dek karşılaştığımız yabancı dizileri listemizde toplamaya çalıştık. Arada “Bu da olmalıydı” dediğiniz diziler varsa, şuradan liste sonundaki “Add New Item” düğmesine tıklayarak listeye ekleyebilirsiniz. Ama dikkat, ekleyeceğiniz yabancı dizinin 2013’te 1. sezonuna başlamış olması gerek.

İzlemediğiniz diziler için oy kullanmamanızı tavsiye ederiz. Alfabetik olarak hazırladığımız listemizde sıralama, oy sayısına göre sürekli değişecektir.


2013’ün En İyi Yenileri