The CW

The Flash, geçen haftaya göre 0.2’lik bir kayıp yaşayarak 0.9’a düşmüş. En düşük reytingini tekrar etmiş.

DC’s Legends of Tomorrow, iki hafta önce yayınlanan son bölümüne göre 0.1’lik bir kayıp yaşayarak 0.5’e düşmüş. Bugüne kadarki en düşük reytingi.


NBC

The Voice, geçen hafta olduğu gibi 2.6’lık bir izlenme oranı tutturmuş.

This Is Us, iki hafta önce yayınlanan son bölümüne göre 0.4’lük bir artış kaydederek 2.9’a yükselmiş. Akşamın reyting galibi programı. 11.04 milyon izleyici ile 17 bölüm içerisindeki en yüksek seyirci sayısını tutturmuş. Sezon finali haftaya.

Haftayı pas geçen Chicago Fire‘ın yerine, Pazar günü yayınlanan son bölümüne göre 0.1’lik bir kayıp yaşayarak 1.3’e düşen Chicago Justice yayınlanmış. En düşük reytingini yapmış. Biri bu dizinin takvimdeki gerçek yerinin hangi gün olduğunu söyleye iyi olacak.


ABC

The Middle, iki hafta önce yayınlanan son bölümüne göre 0.1’lik bir kayıp yaşayarak 1.4’e düşmüş. En düşük reytingini tekrar etmiş.

American Housewife, iki hafta önce yayınlanan son bölümünde olduğu gibi 1.4’lük bir izlenme oranı tutturmuş. En düşük reytingini tekrar etmiş.

Fresh Off The Boat, geçen hafta olduğu gibi 1.1’lik bir izlenme oranı tutturmuş.

The Real O’Neals, geçen haftaya göre 0.1’lik bir kayıp yaşayarak 0.9’a düşmüş.

4 Nisan’a kadar tatilde olan Agents of S.H.I.E.L.D‘ın yerine, 0.5’lik bir izlenme oranı tutturan People Icons yayınlanmış.


CBS

NCIS, iki hafta önce yayınlanan son bölümünde olduğu gibi 1.6’lık bir izlenme oranı tutturmuş. En düşük reytingini tekrar etmiş. Akşamın en çok izlenen (14.06 milyon) programı.

Bull, iki hafta önce yayınlanan son bölümünde olduğu gibi 1.3’lük bir izlenme oranı tutturmuş. En düşük reytingini tekrar etmiş.

NCIS: New Orleans, iki hafta önce yayınlanan son bölümünde olduğu gibi 1.1’lik bir izlenme oranı tutturmuş.


FOX

New Girl, tekrar bölümüyle 0.5’lik bir izlenme oranı tutturmuş.

The Mick, tekrar bölümüyle 0.5’lik bir izlenme oranı tutturmuş.

Bones, iki hafta önce yayınlanan son bölümünde olduğu gibi 0.7’lik bir izlenme oranı tutturmuş. En düşük reytinigi tekrar etmiş.


Salı’nın reyting galibi NBC olurken, en çok izleyici çeken kanalı CBS olmuş.

1. NBC 2.27 reyting, 9.57 milyon izleyici

2. CBS, 1.33 reyting, 11.11 milyon izleyici

3. ABC, 0.97 reyting, 3.84 milyon izleyici

4. The CW, 0.70 reyting, 2.02 milyon izleyici

5. FOX, 0.60 reyting, 2.12 milyon izleyici

Kaynak