Yavaştan 2019-2020 sezonunun sonuna doğru yaklaşırken, kanalların yeni sezon için potansiyel dizilerinin deneme bölümlerine onay vermeleri ile ilgili haberleri her gün almaktayız. Bazı diziler ise doğrudan onay alarak yeni sezonu beklemeye başladılar bile. Bunlardan birisi ABC’nin onay verdiği Big Sky.

Big Sky, David E. Kelley’nin yapımcısı olduğu bir drama. C. J. Box’ın 2013 yılında yayınlanan ilk kitabı The Highway’e dayanan bir dizi olacak. Montana’daki ücra otoyolda bir kamyon şoförü tarafından kaçırılan iki kız kardeşi arayan ve eski bir polis Jenny Hoyt ile ortak olan özel dedektif Cassie Dewell hakkındaki gerilim draması. Ancak Hoyt ve Dewell, bölgede kaybolan kızların sadece bu kız kardeşler olmadığını kısa sürede fark ederler. Başka bir kadın daha kaybolmadan önce katili durdurmak için zamana karşı yarışmaları gerekmektedir.

David E. Kelley, dizinin yönetici yapımcısı ve yazarlarından biri olarak görev alacak. Ross Fineman ve C.J. Box dizinin diğer yapımcıları. A+E Studios ve 20th Century Fox Television, dizinin yapım şirketleri.

Kaynak