Sitenin vazgeçilmez ismi dkamoy, Amerika’nın ulusal kanallarındaki sezon ortası geri dönüşleri bir süre önce bizimle paylaşmıştı. Sezon arası vermekte diğer kanallardan farklı bir yol izleyen ABC Familyhaliyle– dizilerini ilk geri döndüren kanallardan biri oldu. Takvimi gözden kaçıran takipçiler için, bugün ve yarın, kanalın beklenen dizilerinin bir kısmı geri dönüyor!

Pretty Little Liars

Pretty Little Liars

Kanalın ilk dizisi, bu gece yeni bölümüyle dönecek olan Pretty Little Liars. Gizemli ve hareketli havasını sürdürmeye devam eden dizimiz, 30 Ağustos’ta yayınlanan 2. sezonunun 12. bölümüyle araya girmişti. Daha sonra, 19 Ekim’de cadılar bayramı özel bölümüyle tekrar bizlere kendini hatırlattı. Sezonunun 14. bölümüyle de bu gece ekranlarda olacak. Seyirciler yavaş yavaş dizinin gidişatından sıkılmaya başlasalar da dizimiz hala ABC Family’nin en fazla reytinge sahip yapımı.

The Lying Game

The Lying Game

Pretty Little Liars‘ın peşinden, ilk bölümü 15 Ağustos’ta görücüye çıkmış olan The Lying Game‘i seyredeğiz. Kanalın bir başka gerilimi yüksek dizisi, konu itibariyle The CW dizisi olan Ringer ile benzetiliyor.17 Ekim’de 10. bölümüyle ara veren dizimiz, bu gece kaldığı yerden devam ediyor.

Jane by Design

Jane by Design

Yarın ise gecenin açılışını, yepyeni bir ABC Famiy dizisi olan Jane by Design (bir başka ismi de What Would Jane Do) yapıyor. Moda dünyasında kariyer yapmaya çalışan lise öğrencisi bir kızın yaşamını bizlere sunacak olan dizimizin başrolündeki Jane olarak The Lake‘ten bilebileceğimiz Erica Dasher‘ı görüyoruz. Kalan oyunculara da buradan ulaşabilirsiniz.Unutmadan, dizi Gilmore Girls‘ün yaratıcılarının elinden çıkmış.

Switched at Birth

Switched at Birth

Yeni dizimizin hemen ardından da yine bu yazın yenilerinden olan Switched at Birth ekranlara dönüyor. 10. bölümüyle araya giren dizi -aynı The Lying Game gibi- 11. bölümden devam ediyor. Doğum esnasında karışmış ve şu an bambaşka hayatlara sahip 2 genç kızın etrafında gelişen dizimiz, ilk sezon için 22 bölüm daha sipariş alarak bölüm sayısını 32’ye çıkartmıştı.

Make It or Break It ve The Secret Life of American Teenager

Make It or Break It ve The Secret Life of American Teenager

2009’dan beri süren Make It or Break It ve 2008’den beri gösterilen ve Pretty Little Liars‘dan sonra da en fazla reytingleri toplayan The Secret Life of the American Teenager için ise ne zaman geri döneceklerine dair bir açıklama yapılmadı. Ama tahminler Mayıs ve Haziran aylarını gösteriyor.

Pretty Little Liars’ın Yeni Bölüm Tanıtım Filmi

The Lying Game’in Yeni Bölüm Tanıtım Filmi

Jane By Design’ın Tanıtım Filmi

http://www.youtube.com/watch?v=vJKceCrMkpE

Switched at Birth’ün Yeni Bölüm Tanıtım Filmi

http://www.youtube.com/watch?v=utIJT-IbgYk