Mongrels

Mongrels

Kuklaları çoğumuz severiz. Özellikle de çocuklar! Masum masum sayı saymayı, yahut yere çöp atmamayı öğretir bize. Bizim tanıtacağımız kuklalar ise “biraz” farklı. Bir Susam Sokağı kadar masum olmayan Mongrels‘in tanıtımı için yazının devamına buyrunuz.

Yetişkinler için çizilen filmlerin ardından, şimdi de yetişkinler için kukla gösterileri hazırlanıyor.Dizimiz kısaca, Güney Londra’nın fukara bir köşesinde yaşayan “hafif kırık” hayvanların başlarından geçenleri anlatıyor diyebiliriz. Her bölümde bir karakterimizin başına farklı bir “bela” geliyor ve hayvan arkadaşları “muzır” çözümleri ile bu belayı def ediyorlar. Diziniz espirilerinin her yaş grubuna hitap etmediğini burada eklemek gerekiyor. Çoğu müstehcen ifade içeren diyalogları ise cabası.Konunun kısacık anlatımının ardından kuklalarımızı yahut, karakterlerimizi tanıyalım.

Marion

Marion

Sahipleri tarafından sürekli terkedilmiş ev sığınmacısı Marion. Kuklayı Dan Tetsell seslendiriyor.

Nelson

Nelson

Kibarlıktan patileri birbirine dolaşan “metroseksüel” tilkimiz Nelson. Kuklayı Rufus Jones seslendiriyor.

Kali

Kali

Olaylara hep kuş bakışı bakan, beyni “farklı” çalışan güvercinimiz Kali. Kuklayı Katy Brand seslendiriyor.

Destiny

Destiny

Sahibine “sahip” olma gayretindeki kızımız, güzel köpeğimiz Destiny. Kuklayı Lucy Montgomery seslendiriyor.

Vince

Vince

Zamane sosyopatlarından, vahşi tilkimiz Vince. Kuklayı Paul Kaye seslendiriyor.

Tüm kadroya şuradan erişebilirsiniz.

Dizimiz şu an İngiliz devlet kanalı BBC Three‘de -darısı TRT’nin başına- 2. dönemi ile arz-ı endam etmekte. Ülkemizde ise ilk dönemi ile e2‘de yayınlanmakta.

Kaliteli espirileri, gülmediğiniz nadir dakikalarıyla keyifli bir seyir zevki geçireceğinizi ümit ettiğimiz dizimizin yayınlanan bölümlerine ise buradan ulaşabilirsiniz. Yazımızın sonunda dizimiz ile ilgili birkaç video sizleri bekliyor.

&feature=relmfu

&feature=relmfu