BBC:Three kanalında yayınlanan How Not Live To Your Life Dan Clark tarafından yazılan ve aynı zamanda oynanan Don Danbury karakteri ile alakalıdır. Don Danbury alkolik, sorumluluklardan nefret eden, hayatında hiçbir şeyi doğru düzgün yapmamış, kadın hastası bir İngiliz gencidir. Ama şans yüzüne gülüp de ninesi ölünce Don’a büyük bir ev miras kalmış olur. Don eve taşınınca ninesinin garip ama işe yarar bakıcısı Eddie ile tanışır. Zamanla Don Eddie’nin evde olmasının işine yarayacağını görür. İşten de kovulunca hem geçinmek hem de evin kredisini ödemek için oda kiralamayı düşünür ve sivilceli bir ergenken aşık olduğu kız olan Abby’i seçer. Fakat Abby’nin erkek arkadaşı Karl varken işler hiç kolay olmayacaktır.

Dizi şu an üçüncü seride. Sezon yerine seri kullanılmış; her seride farklı bir kiracı ve yeni bir ana karakter gelişi nedeniyle. Ayrıca Dan Clark kısa komediler olan Dan Clark’s Guide the Work ve Dan’s Clark Guide the Dating’de kullandığı formatı dizide de kullanmış.Şimdi bu güzel dizinin oyuncularını tanıyalım:

Dan Clark: The Estate Agents, Mad About Alice gibi dizlerde kısa roller almış, yönetmenlik, senaryo yazarlığı yapabilen İngiliz genci.

David Armand: Birçok İngiliz Tv serisinde rol almış aktör.

Leila Hofmann

Leila Hofmann

Sinead Moynihan : Hollyoaks dizisinde de görmüştük.

Laura Haddock: Aslında ikinci seride ortaya çıkar ama bahsetmeden geçemedim.

Amerikan komedilerinden sıkıldıysanız tam sizlik bir eğlence. Dizi +18 sahneler barındırmakta ve dilinde bolca argo var; en azından söyleyerek üzerimden sorumluluğu atmış oldum.