Simon Bird (Will), Joe Thomas (Simon), James Buckley (Jay) ve Blake Harrison‘ın (Neil) başrollerini paylaştığı, e4 kanalında yayınlanan ingiliz sitkomu The Inbetweeners, dizinin olayları anlatan Will ve üç arkadaşının kendilerini arkadaş çevrelerine kabul ettirmek ve bakirliklerini kaybetmeye çalışmalarını işliyor. Olayı “gençlik” olduğu için, içinde bol bol küfür ve cinsellik var ve zaten 18 yaş sınırı var.

Bana göre, The It Crowd sevenler buna da kesinlikle bayılacaklar! İkisi de ingiliz komedisi olduğundan, espri anlayışları benziyor.
Hatta hangi The Inbetweeners karakteri olduğunuzu buradan öğrenebilirsiniz; ben Will çıktım.
Dizi hakkında daha fazla test için de bu adresten yararlanabilirsiniz.
Bu dizi, benim ilk defa “ateşli ya da seksi” yerine “fit” kelimesinin kullanıldığını gördüğüm dizidir ve görünen o ki bu konuda yalnız değilim.

6’şar bölümlük 3 sezonu yayınlanmış olan ve imdb‘nin 9,0 puan verdiği bu bol ödüllü ve ödül adaylığı olan mükemmel dizinin, ne yazık ki 4. sezonu olmayacak gibi görünüyor. Ancak sinema filmi çekilecekmiş. Çekimleri Şubat’ta başlanan filmi, 2011 Ağustos’unda yayınlamayı planlıyorlarmış. Böyle daha iyi oldu gibi; bir sezon daha çıksaydı da aynı süre izleyecektik onları ne de olsa. Zaten film çıkana kadar 3. sezonun alt yazıları anca tamamlanır gibi. Tabii tek filmde bırakmazlarsa daha iyi olur, benim gibi kendilerini bekleyenlere adam gibi bir seyir keyfi yaşatırlar.

the Inbetweeners filminin resmi fragmanı: