Netflix’in en çok izlenen yerel orijinal yapımlarından biri olan La Casa de Papel’in yaratıcısı, ödüllü yapımcı ve yazar Álex Pina ve dizinin yazarlarından Esther Martínez Lobato‘nun yaratıcısı olduğu Sky Rojo, 19 Mart’ta ekranlarda olacak. Hızlı tempolu, 25 dakikalık bölümlerden oluşacak Sky Rojo’nun 2 sezonluk onayı mevcut durumda.

Aksiyon, kara mizah ve saf adrenalin dolu yeni bir dizi olan Sky Rojo’da, Coral, Wendy ve Gina özgürlüklerine kavuşmak için Gelinler Kulübünden kaçar. Ancak muhabbet tellalları Romeo ile adamları Moises ve Christian onları yakalamaya kararlıdır. Üç kadın bu çılgın ve kaotik yolculukta her türlü tehlikeye birlikte göğüs gerer ve her saniyelerini sanki son anlarıymış gibi yaşar. Bu süreçte dostluklarını da perçinleyen kadınlar birlikteyken daha güçlü olduklarını ve hayatlarının kontrolünü tekrar kazanmak için daha fazla seçenekleri olduğunu keşfeder.

Verónica Sánchez, Yany Prado, Lali Espósito, Asier Etxeandia, Miguel Ángel Silvestre, Enric Auquer

Dizinin kadrosunda yer alan isimler ve karakterleri:

Verónica Sánchez: Coral; Yany Prado: Gina; Lali Espósito: Wendy; Asier Etxeandia: Romeo; Miguel Ángel Silvestre: Moisés;  Enric Auquer: Christian; Maia Dunne: Clara; Chloe Dunne: Lola; Elena Sanz

.