CBS’in 2020’nin Mayıs ayında resmi dizi onayı verdiği uyarlama dizi The Equalizer’ın ilk bölümü 7 Şubat’ta, Super Bowl’dan hemen sonra ekranlarda olacak. Dizi, 1985’ten 1989’a kadar CBS’te yayınlanan aynı adlı 80’ler aksiyon suç dramasının yeniden tasviri. The Equalizer, 2014 ve 2018’de Denzel Washington’ın başrolünde sinemaya uyarlanmıştı. Dizi ve filmlerin aksine ana karakterimiz bu sefer bir kadın olacak.

Kendi kefaretinin peşinde koşarken kendilerini savunamayanlar için koruyucu melek olarak hareket ederek, başka hiçbir yere gidemeyecek olmayanlara yardım etmek için özel yeteneklerini kullanan, gizemli bir geçmişe sahip, genç kızı Delilah ile tek başına ilgilenen esrarengiz kadın Robyn McCall’u Oscar adaylı oyuncu Queen Latifah canlandıracak.

Chris Noth, Lorraine Toussaint, Tory Kittles, Liza Lapira, Adam Goldberg, Laya DeLeon Hayes dizide göreceğimiz diğer isimler.

Take Two dizisinin yaratıcıları Andrew Marlowe ve Terri Miller, dizinin yaratıcıları, yazarları ve yürütücü yapımcıları.

Andrew Marlowe, Terri Miller, Dana Owens (Queen Latifah), John Davis, John Fox, Debra Martin Chase, Richard Lindheim (orijinal dizinin ortak yaratıcısı), Shakim Compere ve Liz Friedlander (pilot bölümün yönetmeni) dizinin yönetici yapımcıları.

Diziyle ilgili önceden çıkan tüm haberlere şuradan ulaşabilirsiniz.