Yeni yılın ilk ayında Freeform bizleri yeni bir kahkaha efektsiz komedi dizisiyle tanıştırdı: Alone Together

Dizinin mutfağında Andy Samberg, Benji Aflalo, Esther Povitsky, Akiva Schaffer, Jorma Taccone ve Eben Russell yer almaktadır. Ayrıca Benji Aflalo dizinin başrol oyuncusu olarak rol almaktadır.

Tek kamera yöntemi ile çekilen dizinin çekimleri Los Angeles, California‘da yapılıyor. Şu ana kadar 3 bölümü yayınlanan dizinin ilk sezonu 7 bölüm sürecek. Dizi, yayın hayatına başlamadan 2. sezon onayını da aldı. İlk iki bölümünde 0.37 izlenme oranı yakalarken, üçüncü bölümünde 0.24 izlenme oranı tutturdu.

İsterseniz gelin bu diziyi yakından tanıyalım.

KONU

Benji ve Esther, birbirinden farklı yaşamları olan iki yakın arkadaştır. Esther, kariyerinde yükselerek iyi para kazanma derdinde iken Benji‘nin ailesinin zengin olmasından dolayı pek böyle bir sorunu yoktur. Bu iki yakın arkadaş sorunlarını birbirlerine bağlılıkları sayesinde aşıp, arkadaşlıklarını güçlendireceklerdir. Benji ve Esther‘ın aykırı yaşamlarını ve hikayelerini izleyeceğiz.

Benji rolünde Benji Aflalo’yu, Esther rolünde Esther Povitsky’ı izliyoruz.

SON SÖZ 

Çift komedilerini seven biri olarak diziye kafa dağıtma amaçlı başladım. İzlediğim üç bölümden de memnun kaldığımı söyleyebilirim. İşledikleri konular boş konular değil ve başrol ikilisi de gayet iyi iş çıkarıyor. Tam bir çerezlik yaz dizisi ancak kış aylarına gelmiş yayınlanması. Yine de bu aylarda kafa dağıtmak istiyorsanız, deneyebilirsiniz.

TANITIM FRAGMANI