Amazon’un yeni antoloji dizisi THEM, 9 Nisan’da başlıyor. Diziyle ilgili ilk haberi 2018’in Temmuz ayında almıştık. Little Marvin tarafından yaratılan ve Emmy ödüllü Lena Waithe’in (The Chi) yazarlığını ve yönetici yapımcılığını üstlendiği dizi, Amazon’dan 2 sezonluk bir onay almıştı.

Deborah Ayorinde (Luke Cage), Ashley Thomas (Top Boy), Shahadi Wright Joseph (Us), Alison Pill (Star Trek Picard), Melody Hurd (Trick), Javier Botet, Ryan Kwanten (True Blood), Christopher Heyerdahl (Pure), Liam McIntyre (Spartacus) ve Percy Hynes White dizinin ilk sezonunda göreceğimiz oyunculardan.

Them, Amerika’daki terörü araştıran bir antoloji dizisidir. 1950 temasını konu alan ilk sezonun adı Them: Covenant.

Lucky (Deborah Ayorinde), kocası Henry Emory (Ashley Thomas), kızları Gracie (Melody Hurd) ve Ruby (Shahadi Wright Joseph), 1953’te, Büyük Göç döneminde Kuzey Karolina’dan yola çıkıp beyazlardan oluşan bir Los Angeles mahallesi Compton’a taşınan 4 kişilik siyahi bir ailedir. Ailenin ağaçlıklı, görünüşte pastoral bir sokakta bulunan evi, hem komşuların hem doğaüstü diğer güçlerin onları sinirlendirmekle, zarar vermekle ve yok etmekle tehdit eden bir olay merkezine dönüşür.

Miri Yoon (The Stand), Don Kurt (Amazing Stories), David Matthews (Vinyl) ve Roy Lee (The Exorcist) dizinin yönetici yapımcıları.

 

Posterler 2. sayfada